Samsung Shark ile güç, performans ve çarpıcı stil bir arada

resimŞık ve estetik tasarımlari ile Samsung Shark Serisi cep telefonları, stil, teknoloji ve ergonomiyi  bir arada sunuyor.

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics şık ve zarif yeni cep telefonu serisi Samsung Shark’ı duyurdu. Serinin ilk modelleri olan bar tipi S5350 Shark, kayar kapaklı S5550 Shark AMOLED ve S3550 Shark Slider Türkiye’de de Mart ayında satışa sunulacak.

Shark serisi; aktif, multimedya içeriklere meraklı, stil ve tasarıma değer veren, aynı zamanda da sosyal paylaşım ağlarına, ailelerine ve arkadaşlarına sürekli bağlanabilmeyi isteyen kullanıcılar için geliştirildi.

Shark serisi cep telefonlarının kusursuz stili ve güçlü multimedya özellikleri cazip fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Sosyal Paylaşım Ağlarına (SNS) doğrudan erişimi sağlayan kısayol menüleri bekleme ekranında yer alıyor ve kullanıcılara tek bir tıkla Facebook, MySpace, Bebo ve diğer popüler sitelere erişim olanağı sağlıyor.

Shark 2 b (2)Samsung Communities yazılımı kullanıcıların global SNS sitelerine ya da fotoğraf paylaşım sitelerine fotoğraf ve videolarını hızlı bir şekilde, kolayca yüklemelerine ve tanıdıklarıyla paylaşmalarına olanak tanıyor. Flickr, Picasa, Photobucket gibi popüler sitelere kolay erişim sayesinde de kullanıcılar hareket halindeyken dahi siteler içinde gezmeye ve diledikleri görüntüleri izlemeye devam edebiliyor.

Shark serisi kullanıcıların güvenlikle ilgili endişelerini de gidermeye yardımcı olmak için bir dizi güvenlik özelliği içeriyor. Bu özellikler arasında yer alan Mobil İzleme özelliği, bir defa gerekli ayarlar yapıldıktan sonra SIM kart değiştirildiği anda çalınmış olan cep telefonunun izini sürmeye yardımcı oluyor. Ayrıca, SOS Mesajı özelliği ile cep telefonu sahibinin acil yardıma ihtiyaç duyduğu durumlarda, önceden seçilmiş olan acil durumda aranacaklar listesindekilere hızlı ve gizli bir şekilde acil durum mesajı gönderilebiliyor.

Yazan 20 Şubat 2010 Cumartesi. Kategori Mobil. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME