Samsung Smart App Challenge 2013 Başlıyor!

Samsung-LogoSamsung Electronics’in yeni uygulamalar geliştirmeyi hedefleyen küresel uygulama yarışması Samsung Smart App Challenge 2013 başladı.

Bu, Samsung’un Android uygulama geliştiricileri için düzenlediği ikinci küresel yarışma olma özelliğini taşıyor. Toplamda 10 kazanan başvuru belirlenecek ve kazananlar tanıtım fırsatlarının yanı sıra toplam 800,000 dolarlık rekor bir para ödülü de alacaklar. Bu yıla özel olarak, Samsung Venture Investment’da yatırım yapacağı uygulama geliştiricilerini seçecek.

Tüm dünyadaki mobil uygulama geliştiricilerine açık olacak olan yarışmaya katılmak isteyen geliştiriciler, App Challenge’ın web sitesi (http://www.smartappchallenge.com) üzerinden kayıt olabilir ve geliştirdikleri uygulamaları 20 Haziran ile 31 Ağustos tarihleri arasında Samsung Apps’e yükleyebilirler.

Samsung Electronics Medya Çözümleri Merkezi Başkanı Won-Pyo Hong, “Samsung Smart App Challenge 2013 ile Samsung, mobil ekosistemi daha da güçlendirecek. Samsung olarak, GALAXY serisine yeni eklenen özellikler ışığında yeni ve yenilikçi uygulamalar geliştiren mobil geliştiricilere destek vermeye devam edeceğiz. Samsung Smart App Challenge, GALAXY S4 için uygulama seçeneklerini zenginleştirerek, kullanıcılara çok değerli bir deneyim sunacak” dedi.

Yarışmaya katılımlar tek bir kategoride yapılacak. Oluşturulan jüri, Galaxy S4’te yer alan ‘Group Play’ servisinin gelişimi için kullanılabilen “Smart Chord Apps” kategorisinde yapılan başvuruları inceleyecek ve başvurular arasından grup yönetimi özelliğini ilginç ve deneysel biçimlerde kullanan 10 yenilikçi uygulamayı seçecek. Başvuranların, geliştiricilerin birden fazla cihazın gerçek zamanlı ve otomatik olarak grup oluşturmasını ve böylece gruba katılan ya da gruptan ayrılan cihazlarla manuel olarak ilgilenmelerine gerek bırakmayan “Samsung Chord SDK” kullanmaları gerekiyor.

Kazanan başvurulara cömert bir para ödülünün yanı sıra Samsung’un küresel kanalları üzerinden farklı tanıtım olanakları da sunulacak. Kazananlar ayrıca, ödül töreninin hemen ardından uygulamalarını Samsung Venture Investment’in değerlendirmesine sunma şansına da sahip olacak.

Yazan 30 Mayıs 2013 Perşembe. Kategori Kampanya, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME