Samsung’un yeni renkli lazer teknolojisi

Ofis hayatının en önemli yardımcılarından biri olan yazıcılardan en iyi sonuçları alabilmek artık daha kolay. Giderek artan yazıcı seçenekleri arasından kullanıcılar, ihtiyaçlarına en uygun teknolojiye sahip olanını seçerek en mükemmel sonuçları elde edebiliyor.

Tüketici elektroniğinin önde gelen şirketlerinden Samsung, kullanıcılarına, mürekkep püsürtmeli yazıcılar ile karşılaştırıldığında çok daha iyi sonuç elde etmelerini sağlayan renkli lazer teknolojiye sahip yazıcılarını tavsiye ediyor.

Bir çok açıdan üstün özelliklere sahip renki lazer teknolojisi kullanan yazıcılar, özellikle ekonomik olmaları ile dikkat çekiyor. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar çok daha yavaş yazdırırken ve yazıcıdan aldığınız verimin yüzde 10 ila 30 arası düşmesine neden olurken renkli lazer teknolojisi, canlı renklerini uzun süre koruyan belgeler yazdırmanızı sağıyor. Kullandığı statik elektrik sayesinde belgeleriniz lekesiz yazdırılırken hata payı da en aza iniyor. Renkli lazer teknolojisine sahip yazıcılar aynı zamanda daha sessiz çalışarak ofis ortamınız için de ideal olma özelliği taşıyor.

Samsung, yazıcısından uzun süreli performans, mükemmel sonuç ve canlı renkler isteyen kullanıcılarına renkli lazer teknolojisine sahip yazıcılarını öneriyor.

Yazan 05 Nisan 2010 Pazartesi. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME