Samsung’dan yeni dokunmatik ekranlı cep telefonu

66445_GT-C3510_ADImage_LargeDünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, dokunmatik ekranlı yeni telefonu Samsung C3510 GenoA’yı satışa sundu. Samsung C3510 GenoA tasarımı, renk seçenekleri, multimedya ve sosyal ağ bağlantısı özellikleri ve fiyatı ile dokunmatik telefonlar içinde oldukça ilgi çekecek bir telefon.

Samsung C3510 GenoA, TouchWİZ Lite kullanıcı arayüzü sayesinde menüler arası ve menüler içi kolay ve hızlı gezinme sağlıyor . Samsung C3510 GenoA’da kontroller , kullanmak istediğiniz fonksiyonlara doğrudan ve kolay erişim sağlayabilmek için en kullanışlı hale getirildi. Aynı zamanda tek dokunuşla üç ayrı masaüstü profiline ulaşabilmenizi sağlayan Samsung C3510 GenoA’da widgetları kullanım alışkanlığına göre gruplama mümkün. Örneğin ana ekranda takvim, telefon rehberi, mesajlar gibi sık kullanılan widgetlar bulunurken, tek dokunuşla sağ ekrana geçerek müzik özelliklerine ya da sola geçerek internet özelliklerinden oluşan bir menüye geçmek mümkün.

Samsung C3510 GenoA’nın 3.5mm’lik standart kulaklık girişi ile kullanıcıların kutudan çıkan şık kulaklıkla ya da kendi favori kulaklıkları ile müzik dinlemeleri mümkün. Telefonun 25 saat boyunca şarkı çalabilme kapasitesine sahip pili sayesinde, müziğin keyfini uzun süre çıkarmak mümkünken RDSli FM Radyo ile kullanıcılar en sevdikleri radyo istasyonlarına ya da programlarına da her zaman erişebiliyorlar.

Samsung C3510 GenoA ile daima internete bağlı olmak mümkün. Gerek sosyal paylaşım ağları, gerek anlık mesajlaşma ya da Bluetooth mesajlaşma yoluyla kullanıcılar, telefonun fotoğraf makinası ile çektikleri resimleri Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım websitelerine anında yükleyebilir, arkadaşları ile sürekli irtibatta olabilir, onların statü değişikliklerini kontrol edebilir ve onlarla gerçek zamanlı iletişim kurabilirler. Samsung C3510 GenoA ayrıca e-postalara da kolay erişim sağlamakta.

Türkiye’de siyah ve beyaz renkleri ile satışta olan ve çok yakında pembe ve mavi renkleri de gelecek olan Samsung C3510 GenoA’nın satış fiyatı ise 299 TL.

Yazan 05 Şubat 2010 Cuma. Kategori Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME