Samsung’tan iki yeni model: S5510 ve S5503

Samsung 3G özellikli telefon portföyüne eklediği iki yeni cep telefonu ekledi.

Samsung S5510

Samsung 5510

Samsung S5510’in kapağın ön yüzünü parlak rengiyle aydınlatan gizli PMOLED ekran da tasarımı modelin göze ilk batan özelliği oluyor. Gelen aramaları, cevapsız çağrıları, gelen mesaj sayısı ve saat gibi bilgileri bu ekranda gösteren  S5510, ayrıca Samsung Communities sayesinde Facebook, Flickr MySpace,  Picasa, Friensdster gibi sitelere kolayca dilediğiniz içeriği yükleyebilmenize imkan tanıyor.

Gece Siyahı renk seçeneğine sahip Samsung S5510’un satış fiyatı 419 TL.

Samsung S5503

Samsung 5503


Kameraya hızlı ve anında erişim için telefonun yan yüzünde yer alan tuş sayesinde karşınıza fotoğraflamak istediğiniz bir görüntü çıktığında zaman kaybetmeden fotoğraflayabilmenizi sağlayan Samsung S5503’ün 3.2 Megapiksel kamerası ve aynı zamanda fotoğrafı, çekilen kişi güldüğü anda çeken Gülücük Yakala! fonksiyonu bulunuyor.

Telefonun bekleme ekranında ayrıca Facebook, MySpace, flickr, Picassa, Photobucket ve Friendster gibi sosyal arkadaşlık ve paylaşım sitelerine kolay bağlantı sunan Samsung Communities’in kısayol tuşu yer alıyor.

Samsung S5503 birçok farklı formatta müzik dosyasını çalabilmenize olanak tanırken DNSe ile yüksek kalitede ses alınmasını sağlıyor. Arşivinizdeki şarkıların dışında bir müzik dinlemek istediğinizde ise S5503’ün RDS’li FM Radyosu ile radyo dinleme imkanı sağlıyor. Ayrıca Samsung S5503 ile sevdiğiniz bir şarkının ismini veya sanatçısını anımsamadığınızda tek yapmanız gereken şarkının birkaç saniyesini telefonunuza kaydetmek ve tanımlanması için sunucuya göndermek. Müziği Bul servisi sayesinde hem şarkının ve sanatçının adını öğrenebilir hem de isterseniz şarkıyı satın alarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Siyah-Gri ve Siyah-Kırmızı renk seçenekleri bulunan Samsung S5503’ün satış fiyatı 399 TL.

Yazan 14 Aralık 2009 Pazartesi. Kategori Donanım, İnceleme, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME