Samsung’un yeni Diva koleksiyonu kadınların içindeki Diva ruhunu uyandıracak

Samsung Diva folderDünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, çarpıcı güzelliğiyle tüm kadınları hayran bırakacak Samsung Diva 2010 Koleksiyonu’nun ilk iki modeli olan Diva (S7070) ve Diva folder (S5150)’yi pazara sunduğunu açıkladı. 2010 yılı ile başlayarak, Samsung, kadın kullanıcıların bir cep telefonundan bekledikleri özellikleri karşılamak için her sene Diva Koleksiyonu’nın yeni modellerini pazara sunmayı planlıyor.

Diva ve Diva folder modelleri özellikle moda ve trendle içiçe yaşayan kadınlara yönelik olarak tasarlandı. Hem içi hem de dışı zarif bir tasarıma sahip olan bu iki yeni çekici model, kabartmalı kapitone arka kapakları ile haute couture bir görünüm ve doku sunuyor.

Diva ve Diva folder özellikle kadın cep telefonu kullanıcılarına yönelik bir dizi özellik içeriyor. Bu özellikler arasında “Lomo Efekti” ve” çekilen portre fotoğrafların kusursuz görünmesi için son rötuş özelliği taşıyan “Güzellik Efekti” ide var. Diva Koleksiyonu ayrıca cep telefonuna feminen bir çekicilik kazandırmak için özel olarak tasarlanmış yazı tiplerinin yanısıra, “Dilek Listesi”, “Etiket Modu” gibi kadınlara kolaylık sağlayan özellikler ve özel güvenlik fonksiyonlarını içeriyor.

Samsung  S7070 – Işıldayan Divalar için Zarif Tasarım
Samsung Diva
Samsung Diva ince zevkleri ile etkileyen, sofistike kadınlar için tasarlandı. Stilini hayatın her anına yansıtmayı seven zevk sahibi kadınlar, Samsung Diva’nın inciyi andıran, kabartmalı kapitone arka kapaklarını ve ön yüzdeki ergonomik tasarımlı elmas şeklindeki kristal tuşu çok beğenecekler.

Diva’nın “Güzellik Efekti” ve “Lomo Efekti” özelliklerine sahip 3.2 megapiksel kamerası ile kullanıcılar kusursuz fotoğraflar çekebiliyor.

Diva ile sosyal yaşam ve işle ilgili iletişim de çok basit ve kolay. Açılır Sosyal Paylaşım Ağları menüsü sayesinde kullanıcı, Facebook, MySpace gibi sosyal paylaşım ağlarındaki arkadaşları herhangi bir güncelleme yaptığında anında bilgilendiriliyor. Çoklu-Anlık Mesajlar kullanıcının tüm hesaplarını kullanımı kolay tek bir uygulamada birleştiriyor; böylece kullanıcı sürekli olarak bağlantıda oluyor.

Özellikle kadınlara yönelik olarak tasarlanmış olan diğer özellikler arasında, “SOS Mesajı” ve “Sahte Arama” gibi güvenlik özellikleri yer alıyor.

Samsung  S5150 – Spot Işığı Altındaki Divalar için Tasarlandı

Samsung Diva folder nerede olurlarsa olsunlar, ilgi odağı olan kadınlar için tasarlandı. Samsung Diva folder 3 boyutlu kapitone desenli, parlak lame arka kapağı ile göz alıyor. Gizli LED ekran bir mesaj ya da arama geldiğinde kullanıcıya haber vermek için parıltılı bir ışık saçıyor.

Diva modelinde olduğu gibi Diva folder modelinde de “Güzellik Efekti”, “Lomo Efekti” gibi bir dizi görüntü düzenleme özellikleri yer alıyor. Ayrıca bu modelde de “SOS Mesajı” ve “Sahte Arama” gibi güvenlik özellikleri de bulunuyor.

Yazan 15 Ocak 2010 Cuma. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME