SanDisk, G3 Solid State sürücüyü satışa sundu

asdGüvenilir SanDisk G3 SSD, dosyaları iki kata kadar daha hızlı açarken 7,200 RPM sabit disklere göre çok daha dayanıklı.

Flaş bellek kartlarında dünyanın önden gelen firmalarından SanDisk Corporation (NASDAQ:SNDK), SanDisk G3 Solid State sürücüsünü (SSD)’ı Kuzey Amerika ve Avrupa’daki perakende kanalına sunmaya başladı. Flaş bellek temelli SanDisk G3 SSD bilgisayarını kendi toplamaya meraklı kişiler, BT yöneticileri ya da yüksek güvenilirlikle daha fazla sağlamlık ve performans isteyenler dahil pek çok tüketici için 7,200 RPM sabit disk sürücülere güçlü bir alternatif sunuyor.

“Güçlü sürücümüz sağlam bir SSD tasarımında daha yüksek dayanıklılık ve hızlı performans sunarak olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sağlıyor,” diyen SanDisk Perakende Kanalı Ürün Pazarlamadan sorumlu Başkan Yardımcısı Eric Bone, “SanDisk, SSD’nin uzun vadeli güvenilirliği ve dayanıklılığının en az toplam hızı kadar önemli olduğunda ısrar eden  tavizsiz bir geliştirme yaklaşımına inanıyor. Flaş bellek konusunda köklü geçmişimizden ve perakende uzmanlığımızdan güç alarak SanDisk G3 SSD’yi pazara sunduk,” diye belirtti.

Yazan 10 Mart 2010 Çarşamba. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME