Seagate Video 3.5 HDD’yi Tanıtıyor

seagate_logoSeagate’in 4TB kapasiteye sahip yeni depolama ürünü Video 3.5 HDD ile kesintisiz 20 gün HD video depolanabiliyor.

Veri depolama çözümleri üreticisi Seagate, video depolamaya yönelik yeni ürünü Video 3.5 HDD’yi pazara sunmaya hazırlanıyor. 4 TB’lık kapasitesiyle alanında bir ilk olan 3.5 inçlik hard disk, 480 saate kadar HD video içeriği depolayabiliyor.

Alanındaki cihazlar ile kıyaslandığında en yüksek güvenirliğe sahip olan Video 3.5 HDD, güç tüketimi konusunda da oldukça cimri hareket ediyor. Videonun en önemli bileşenleri olan görüntü ve ses kalitesinde de hassas davranan cihaz, görüntüyü ve akustiği en iyi performans ile sunuyor.

Video 3.5 HDD’nin en uygun kullanım alanlarının arasında, dijital video kayıt cihazları, medya sunucuları ve merkezleri, HCPC (Ev sineması bilgisayarları ve sunucuları), Kablolu TV, uydu TV ve IPTV set-upları yer alıyor.

Aynı Anda 16 HD Yayın Akışı…

Video kaydı ve düzenlemesi için kurulan set-up’lar ile sorunsuz çalışabilmek adına 75°C’ye kadar çalışma sıcaklığına dayanıklı olan Video 3.5 HDD, DVR (Dijital Video Kaydı) piyasasının en büyük ihtiyacı olan 7 gün 24 saat çalışabilme talebini de karşılıyor. Bu süreçte eşzamanlı olarak 16 HD yayının akışını güvenilir bir şekilde sağlayabiliyor.

Yüzde 70 Geri Dönüştürülebilir…

Video 3.5 HDD, tüm bu özelliklerinin yanında çevreye özen gösteren bir yapıya sahip. Cihazın %50’si geri dönüştürülmüş malzemeden oluşurken, son halinin %70’i geri dönüştürülebilir durumda.

Yazan 31 Mayıs 2013 Cuma. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME