Selex Komunikasyon A.Ş. de atama

Stefano CelsiniStefano Celsini, Selex Communications’in (Finmeccanica group) bir üyesi olan, Selex Komünikasyon A.Ş.’ye genel müdür olarak atandi.

İş hayatına 1979 yılında International Consulting Engineering’in İran ofisinde Tasarım Mühendisi olarak başlayan Stefano Celsini; 1993-2006 yılları arasında Ericsson Nijerya, Bolivya, Türkiye ve Filipinler’de Genel Müdür olarak görev yaptı. Haziran 2006’da, Satış Direktörü ve Afrika Bölgesi Başkanı olarak katıldığı SELEX Communications da, Nisan 2008’den bu yana Türkiye Pazarı Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alıyordu. Celsini bu atama ile, mevcut görevlerinin yanında SELEX Komünikasyon A.Ş. Genel Müdürlük görevini de üstlenecek.

1955 Roma doğumlu olan Stefano Celsini, Roma’da bulunan University La Sapienza’dan Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2001 yılında New York’ta bulunan Columbia Üniversitesi’nde Yöneticilik Master’ı yaptı. Celsini evli ve iki çocuk babasıdır.

Yazan 03 Şubat 2010 Çarşamba. Kategori Kariyer, Kurumsal, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME