Selfservis Platform Sayesinde Müşteri Kazanmak Çok Kolay

TURKCELL kampanyasihirbaziTurkcell Kampanya Sihirbazı ile KOBİ’ler artık müşterilerine, Turkcell’den “konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri” hediye edebiliyor. 5 adımda kampanya yapabilmeye imkân tanıyan self-servis platform sayesinde yeni müşteri kazanmak ve satışları artırmak artık daha kolay!

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, KOBİ’lere teknoloji ile rekabet avantajı yaratacak yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Turkcell Kampanya Sihirbazı ile artık KOBİ’ler de büyük markalar gibi indirim haricinde farklı kampanyalar sunabiliyor. Sadece 5 adımda farklı kampanyaları hayata geçirebilmeyi sağlayan platform sayesinde KOBİ’ler müşterilerine Turkcell’den konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri hediye edebiliyor.

Kampanya için kredi kartı yetiyor

Turkcell Kampanya Sihirbazı hizmetinden yararlanarak kendi kampanyalarını oluşturmak isteyen KOBİ’ler https://kampanyasihirbazi.turkcell.com.tr/kayit/girisBilgileri adresinden kayıt olmanın ardından platformda sunulan 5 farklı hediye paketinden birini seçebiliyor. Çeşitli konuşma, mesajlaşma ve internet hediyeleri içeren bu 5 farklı paket ile kampanyalarını kurgulayabilen KOBİ’ler ödemelerini kredi kartı ile yapıp kendilerine 5 gün içerisinde ulaştırılacak olan hediye kartlarını müşterilerine hediye edebiliyor.

Hediyeler hemen müşterinin cebinde

Hediye kartlarını kullanmak ise çok kolay. Kartın üstündeki şifre alanını kazıyan müşteriler bu şifreyi ücretsiz olarak 1516’ya SMS atarak kendisine hediye edilen SMS, internet ve dakikalarını gelen onay mesajının ardından hemen kullanmaya başlayabiliyor. Müşteriler aynı zamanda kalan bakiyelerini ücretsiz mesaj atarak sorgulayabiliyor.

Turkcell Kampanya Sihirbazı ile Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan KOBİ’lere büyük firmaların yaptıkları kampanyaların benzerini gerçekleştirebilme fırsatı sunduklarını belirten Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “KOBİ’lere kendi kampanyalarını yapmalarını sağlayan platformumuz Turkcell Kampanya Sihirbazı ile herhangi bir aracı kuruma ihtiyaç duymadan sadece birkaç adımda farklı kampanyalar oluşturulabiliyor. Böylece KOBİ’ler de klasik ürün indiriminin ötesinde müşterilerine konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri hediye ederek satışlarını artırabiliyor ve yeni müşteriler kazanabiliyor” diye konuştu.

Yazan 22 Temmuz 2013 Pazartesi. Kategori Kampanya, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME