SerTrans Logistics SAP yatırımlarına ARETE ile devam ediyor

6824Hizmetleri ve yaptığı yatırımlarla müşteri memnuniyet seviyesini geliştirmeyi hedefleyen SerTrans Logistics, SAP yatırımlarına ARETE ile devam etme kararı aldı. Lojistik sektöründeki birbirinden başarılı projeleri ile SAP yatırımı planlayan lojistik firmalarının ilk tercihi haline gelen ARETE’nin SerTrans ile işbirliği Temmuz 2009’da başladı.

SerTrans SAP projesi kapsamında, şirketin Limited – A.Ş geçişi, ARETE danışmanları tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulamayı takiben başlayan iyileştirme projesi kapsamında kasa defteri ve çek modülü iyileştirmeleri, son kullanıcı rapor istekleri, report painter tool kurulumu, banka entegrasyonu, karlılık raporu uygulamaları devreye alındı. Halen HR tarafında işe yerleştirme, eğitim ve performans değerlendirme çalışmaları devam etmekte olan projenin bir sonraki adımında ise PA-BW entegrasyonu ve bütçeleme için PA destekli BW-SEM entegrasyonu uygulamaları tamamlanacak.

İstanbul’da 1989 yılında, yüzde 100 Türk sermayeli bir aile şirketi olarak kurulan Sertrans, Ocak 2007 tarihi itibari ile tüm iştirak şirketlerini SerTrans Holding şemsiyesi altında toplamıştır. Ana faaliyet alanı olan lojistik hizmetlerini ise SerTrans Logistics markası ile sürdürmektedir. SerTrans Logistics, ISO 9001:2000 belgeli üstün hizmet standardı, 400 kişilik uzman ekibi, 200’ün üzerindeki kendine ait araç filosu, 200.000 m² alan üzerine kurulu, 30.000 m²’yi aşan kapalı depo ve antrepo alanına ulaşan hacmiyle ülkemizin hızla gelişen şirketlerindendir.

Yazan 09 Ocak 2010 Cumartesi. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME