Silikon Vadisi’nden yeni transfer Ari Bencuya

Türk yazılım dünyasının yenilikçi ismi Inveon, uluslararası alanda deneyimli ekibini Silikon Vadisi’nden yaptığı transfer ile güçlendirdi! Silikon Vadisi’nde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra New York’ta mobil medya alanında faaliyet gösteren MLB Media’daki görevini bırakarak Inveon’a transfer olan Ari Bencuya, İnternet Girişimleri Yöneticisi görevine getirildi. Türkiye’nin internet alanındaki potansiyelinden ve Inveon’un kısa zamanda yakaladığı büyüme trendinden etkilendiğini söyleyen Bencuya, Inveon bünyesinde yürütülen internet girişimlerinden sorumlu olacak.

Yeni görevinin ve Türkiye’nin kendisini çok heyecanlandırdığını belirten Bencuya şöyle konuştu: “Inveon, bir süre içinde bulunduğum Silikon Vadisi’nin izlerini taşıyan genç ama tecrübeli bir şirket. Kısa zamanda yakaladığı büyüme trendi ile beni çok heyecanlandırıyor. Bundan sonraki hedefimiz, internet girişimlerinin trafiğini ve gelirlerini artırmak, aynı zamanda takip ettiğimiz trendleri uygulayarak yeni başarılar yakalamak; dolayısıyla da Inveon Ventures markasını geliştirmek olacak.”

Ari Bencuya, Duke Üniversitesi’nde Ekonomi eğitimi aldı. Profesyonel iş yaşamına 2006 yılında Steve & Barry’s LLC’de adım atan Bencuya, burada başarılı projelere imza attı.  2008 yılında MLB Media’da göreve başlayan Bencuya, Operasyon Koordinatörlüğü ve Analistlik görevlerini üstlendi. 2010 yılının Şubat ayı itibariyle Inveon bünyesine katılan Ari Bencuya, Inveon Ventures markasının gelişiminden sorumlu olacak.

Yazan 23 Nisan 2010 Cuma. Kategori Kariyer, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME