Simternet İle İşletmeler Kurum İçi Ağlarını Daha Kolay Oluşturuyor

simternet logo-Sürekli artan veri akışı kurumları ve BT yöneticilerini oldukça zorluyor. Sunduğu pratik çözümlerle geniş çalışan ağına sahip şirketlerin kurtarıcısı olan Simternet, işletmeler için ortak bilgi platformu oluşturuyor. Sadece bir gün içerisinde SharePoint 2013 Enterprise Edition ile içerik yönetimi, doküman yönetimi, form ve iş akışı gibi onlarca hazır uygulamayı kurumlara sunan Simternet, verimliliği artırmanın yanı sıra çalışanların iş hayatlarını da kolaylaştırıyor.

Simternet’in İTÜ Teknokent içinde geliştirmiş olduğu Simternet Kurum içi İletişim Platformu, eksiksiz ve hızlı iletişim imkânları sayesinde kurum verimliliğini artırıyor ve aranan bilgiye hızla ulaşılmasını sağlıyor. Deneyimli yazılım ekibi sayesinde Simternet, kurumların ihtiyaçlarına yönelik çözümlerini mevcut altyapılarla uyumlu çalışacak şekilde yerleştiriyor.

Sosyal ağlar şirketlere uyarlanıyor

Çalışanların oldukça alışık olduğu sosyal ağların bir benzerini iş akış süreci için kurumların hizmetine sunan Simternet, en fazla bir hafta içerisinde tüm beklentileri karşılayacak iletişim platformunu kullanıma açıyor. Bu sayede çalışanlar günlük hayatımızda olduğu gibi haber besleme ekranlarından dahil oldukları tüm işleri takip edebiliyor. Hatta çalışanlar bu işlerle ilgili yorum ve oylama yaparken, beğenilerini sunarak şirket içerisinde tavsiye edebiliyor.

Kurum İçi İletişim Platformu kullanan çalışanlar; istendiği takdirde güncel yol durumu, borsa takibi, hava durumu, döviz kurları gibi üçüncü parti içeriklere tek bir ekrandan ulaşabildikleri gibi, Simternet tarafından geliştirilmiş Telefon Defteri, Toplantı Odası Rezervasyonu, İlan Panosu, Aramıza Katılanlar, Günün Menüsü gibi onlarca hazır uygulamalaya da (SharePoint Application) kullanıcı dostu arayüzler ile ulaşıp, yönetebiliyorlar. Zaman ve mekân bağımsız çalışma fırsatı sunan Simternet Kurum İçi İletişim Platformu, ortak bir çalışma alanı oluşturarak, belge yönetimi kapsamında, formların ve iş akışlarının düzenlenmesini de sağlıyor. Ayrıca işletmelerin iş zekâsı çözümlerinden de yararlanarak çok daha verimli bir hale gelmesine zemin hazırlıyor.

Simternet Genel Müdürü Ataol Ay, Simternet olarak inovasyonun kalbinin, en iyi fikirleri ve yapıcı yorumları dağınık paylaşımcılardan ortak çalışma (collaboration) ortamına çekmekten geçtiğine inandıklarını vurguluyor ve kurumsal firmaların da benzer düşünceyle, şirket know-how’ının birikmesi ve sonraki çalışanlara aktarılması için kurumsal intranet portallarını oluşturacak sistemlere büyük yatırımlar yapmaya devam ettiklerini belirtiyor. Ataol Ay Kurum İçi İletişim Platformu hakkında sözlerini şöyle sürdürüyor: “Simternet, geçmiş deneyimi ve sektördeki pek çok lider kurum tarafından kullanılmakta olan çözümlerini bir paket haline getirerek, diğer kurumların da uzun süreler harcamadan ister kendi bünyelerinde isterlerse bulut üzerinde kolay yönetilebilir, kullanıcı dostu ekranlarla aynı gün devreye alabilecekleri düşük maliyetli çözümler sunuyoruz. Böylece, Simternet’in SharePoint için kurum içi veya bulut ortamı için geliştirip sunduğu İletişim Platformu aracılığıyla şirketlere ortak çalışma ortamı yaratarak bilginin güvenli bir şekilde toplanması, paylaşılması ve sonraki çalışanlarına aktarılmasını ve kurum içi bilginin her geçen gün büyümesini sağlıyoruz.”

Yazan 27 Mayıs 2013 Pazartesi. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME