Simternet Tüm Mobil İhtiyaçları Çözüyor

simternetlogo-jpgMobil araçların her geçen gün daha fazla kullanıldığı dünyaya ayak uydurmak isteyen kurumların imdadına 15 yılı aşkın tecrübesiyle Simternet yetişiyor.

Yapılan araştırmalara göre, önümüzdeki 5 yıl içerisinde küresel mobil veri trafiği 13 kat artış gösterecek. Bu durum kurumların mobil hayata uyum sağlaması için en önemli sebeplerden birini oluşturuyor. Zira hem müşteriler hem de çalışanlar, hayatlarının önemli bir bölümünü mobil cihazlarla geçiriyorlar.

15 yılı aşkın tecrübesiyle Simternet, kurumların mobil alandaki ihtiyaçlarını karşılamak için ürün ve stratejiler geliştiriyor. Piyasadaki tüm mobil işletim sistemlerine uyumlu çözümler geliştiren Simternet, iOS, Android, Windows 8 ve diğer tüm sistemlerin kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne alarak üstün tasarım kabiliyetini ortaya koyuyor.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar baştan uca rehberlik eden Simternet, proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanarak, mobil projelerde yapılandırma, tasarlama, geliştirme ve uygulamaya geçirme aşamalarının tümünü müşterilerine sunuyor.

Tasarım uzmanlarıyla rakiplerinden farklılaşan Simternet, bilgi mimarisi ve arayüz tasarım uzmanlığını kullanarak, son kullanıcıların ürün ile etkileşimini iyileştiren, benzersiz, sezgisel ve kullanımı kolay arayüzler oluşturuyor.

Mobil Çözümlerin kurumlar için her geçen gün daha büyük önem taşıdığını vurgulayan Simternet Genel Müdürü Ataol Ay konuyla ilgili şunları söyledi: “Mobil teknolojiler, akıllı telefonlarla birlikte sunulan ‘her zaman bilgiye ulaşabilme özgürlüğü’ ile iş dünyasının kurallarını yeniden yazdıracak kadar şirketleri derinden etkilemekte ve her geçen gün bu etki daha geniş bir alana doğru yaygınlaşıyor. Bu süreçte Simternet, İTÜ Teknokent’teki ARGE ekibini iOS, Android, Windows8 ortamları için geliştirme yapacak şekilde genişletmiştir. Simternet Mobil ARGE ekibi; büyük veri, harita ve GPS temelli projelerini geliştirirken, aynı zamanda sektördeki mobil projelere de danışmanlık ve özel geliştirme hizmeti sunmaktadır. ARGE projemizin tamamlanması ile tamamen Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiş olacak mobil servis platformumuzun Türkiye’de ve dünyada çok ses getireceğine inanıyoruz.”

Yazan 26 Haziran 2013 Çarşamba. Kategori Kurumsal, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME