Sinerjitürk Haberleşme&Bilişim 2010 bugün başladı

sinerji2008 yılında önemli işbirlikteliklerinin temellerinin atıldığı SİNERJİTÜRK etkinliklerinin bu seneki ayağı bugün yapılan açılışla start aldı.

Yurt içinden ve dışından Türk iş adamları/kadınları, yöneticileri ve akademiyenleri sektörel etkinliklerle biraraya getirerek aralarında işbirliği gerçekleşmesini, birlikte büyümelerini, zenginleşmelerini ve güçlenmelerini hedefleyen SİNERJİTÜRK bu yapısı ile dünyada ilk ve tektir. SİNERJİTÜRK çok yakın bir gelecekte kurumsal yapısını  vakıf haline dönüştürerek güçlendirecek ve kurucusu ve fikir babası Abdullah Raşit GÜLHAN’ın öncülüğünde hazırladığı diğer projeler ile ülkemizin çağdaş uygarlıkların en üst seviyesine ulaşmasına ve bir teknoloji üretim ve çekim merkezi olmasına katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

SİNERJİTÜRK HABERLEŞME&BİLİŞİM 2010 kapsamında başta Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım olmak üzere haberleşme ve bilişim sektörünün önde gelen temsilcilerinin katılımı ile sektöre dair değerlendirmeler, öneriler ve çözümler aranacak.

2008 yılında gerçekleşen SinerjiTürk-Telekom&Bilişim 08 etkinliğine katılan şirketler arasında 15 işbirliği sözleşmesinin temelleri atılmış yine aynı yıl gerçekleşen SAVUNMA-UZAY-HAVACILIK etkinliğinde ise 8 işbirliği için taraflar el sıkışmışlardı.

Sadece haberleşme ve bilişim sektörüyle değil tüm sektörlerle işbirliği halinde gerçekleşen etkinlik geçmişte olduğu gibi bu yılda yeni birlikteliklerin doğuşuna ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

Yazan 25 Mart 2010 Perşembe. Kategori Fotolar, Kurumsal, Manşet, Son Dakika, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME