Sıra “Dijital İstanbul” da

Yeni Logo BilkomDijital Başkent ve Dijital Ege etkinliklerinden sonra, Haziran ayı içerisinde Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi’ni düzenleyecek olan Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom, Dijital İstanbul’u da bu önemli platformda birleştirecek. “Tüm kaynaklar içeride” söylemi ile düzenlenecek Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi’ne kayıt ve katılım koşulları Bilkom internet sitesinden açıklanacak.

Apple, Adobe ve Graphisoft markalarının Türkiye distribütörlüğünü katma değerli hizmet anlayışı ile yürüten Bilkom, ilkini Ankara’da gerçekleştirdiği Dijital Başkent etkinliğinden sonra geçtiğimiz yıl İzmir’de düzenlediği Dijital Ege’nin ardından, şimdi de Dijital İstanbul’u, sektörün profesyonellerini bir araya getireceği atölyesinde gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

“Tüm kaynaklar içeride!” söylemi ile Haziran ayında hayata geçecek olan Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi, ülkemizin dijital yaşama yön veren profesyonellerini ve yetenekli yazılımcılarını, uygulamacılarını, iOS geliştiricilerini, sektörün satış uzmanlarıyla ve danışmanlarıyla beyin fırtınasında bir araya getirecek, şirketler arasında bilgi transferinin sağlanmasına ortam sunacak.

Satıcı, üretici ve yazılımcılara bir buluşma platformu yaratarak Türkiye’de ilk kez bir dijital network ortamı sağlayacak olan Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi’nde; eğitim, yayıncılık, sağlık, inşaat ve başka bir çok alanın yöneticileri ile, yazılım/uygulama geliştiricileri bir araya gelip karşılıklı olarak sektörlerin teknolojik ihtiyaçlarını saptayarak sorunlarını ve çözümlerini masaya yatıracak, sunumlar yapacak, çözümlerinin satışına dair iş geliştirme fırsatı yakalayacak.

Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi ile, dijitalleşen yaşamımızı akıllı araçlarla akıllıca yöneterek teknolojiyi “fırsata”, fırsatları ise “uygulamaya” geçirmek amacıyla bu yıl 2.’si düzenlenecek ve ilgili herkesin katılımına açık olacak etkinliğin kayıt ve katılım koşullarına çok yakında http://www.bilkom.com.tr adresinden ulaşılabilecek.

Yazan 13 Mayıs 2013 Pazartesi. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME