Şirketler led ekranla ‘dışa’ açılıyor

Boyut ve çözünürlükleri artan dış mekânlara konan LED ekranlar, kurum ve kuruluşlara yeni fırsatlar sunuyor. Sistem 9 Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Suzi Baharti, yeni nesil iletişim araçları LED ekranların, şirketlerin duyuru, bilgilendirme, kampanya ve tanıtımlarını yansıtarak onları bir anlamda dışarıya açtığını söylüyor.

Evlerin dışındaki dijital mecralar dünya ve Türkiye’de hızla yaygınlaşıyor. Dünyada DOOH olarak bilinen, ev dışı, Açıkhava dijital tanıtım ve pazarlama mecraları, kurum, kuruluş ve şirketlere yenilikçi çözümler sunuyor.

Şirket veya kurumlara hizmetlerini “Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler” ilkesiyle sunan Sistem 9 Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Suzi Baharti, son zamanlarda Açıkhava’ya LED ekran kurmak için şirketlerden gelen tekliflerde yüzde 30’luk artış olduğunu hatırlatarak Kurum ve kuruluşlar artık duyuru, bilgilendirme, tanıtım veya kampanyalarını LED ekranlar aracılığıyla dışarıya taşıyor. Çözünürlükleri artan, boyutları farklılaşan Açıkhava’daki LED ekranlar, şirketlerin mesaj ve tanıtımlarını hedef kitleye net olarak yansıtma imkânı sunuyor” diyor.

Şirketlerin faaliyet gösterdiği binanın yan duvarı veya tepesine yerleştirdiği LED ekranlardaki içeriklerin mobil ve Wi-Fi ile bütünleşebilme gibi güçlü bir özelliği olduğunu vurgulayan Baharti,“Kurum ve kuruluşlara içerde ve Açıkhava’da olmak üzere LED ekran çözümleri sunuyoruz. LED Ekran Sistemleri, şirketlerin iletişim faaliyetlerinde ve özellikle geniş kitlelere ulaşmasında son derece etkili oluyor. Sistem 9 olarak şirketlere, yayıncılık, sanat faaliyetleri, tanıtım veya duyuruları için yeni nesil çözümler sunuyoruz” diyor.

LED ekranların şirketlere yaklaşık yüzde 40 kadar güç tasarrufu sağlayan bir sisteme sahip olduğunu belirten Baharti, bu ekranların diğer artılarını ise şöyle özetliyor: Yüksek tasarım esnekliğine sahip olup, ortam ışığı toleransı sunduklarından rahat ve kesintisiz izlenebiliyor. Ekranlara yansıtılan bilgi ve görseller yandan bile rahatça net olarak görülebiliyor. LED ekranları tasarım esnekliği sahip ve kolay kurulabiliyor. Bu ekranlar, şirketlere başta bakım kolaylığı sağlayıp, tanıtım ve duyuru maliyetlerini düşürme imkânı da sunuyor.”

Yazan 24 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Güncel, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME