Software AG Yine Lider

SAG_logoDünyanın en saygın araştırma kuruluşlarından biri olan Gartner, “Liderler Çeyreği” olarak bilinen Magic Quadrant raporunda Software AG’yi, stratejik Kurum İçi Uygulama Entegrasyon ve SOA Projeleri segmentinde lider kuruluşlardan biri olarak kaydetti.

Büyük Veri, Bulut, Mobil ve Sosyal İş Ağı çözümleriyle ön plana çıkan, İş Süreçleri Mükemmelliği alanında dünyanın lider yazılım şirketi Software AG, Kurum İçi Uygulama Entegrasyon Setleri’nde Gartner tarafından “Lider” şirketlerden biri olarak belirlendi.

Gartner’ın temel değerlendirme kriterleri, incelemeye alınan şirketlerin kurumsal vizyon bütünlüğüne ve uygulama kabiliyetini esas aldı. Aynı zamanda segment özelinde, uygulama altyapısı özel yazılım sağlayıcısı olarak Software AG için stratejik bir öneme sahip olan uygulama entegrasyonu ve SOA projeleri değerlendirmeye alındı.

Gartner’ın Software AG değerlendirmesinde şirketin en güncel ürünlerinden biri olan webMethods Suite v9.0 ön plandaydı. Değerlendirmeye, Enterprise Service Bus (ESB) olarak webMethods Entegrasyon Sunucusu, asenkron mesajlaşma için Terracotta Universal Messaging, B2B entegrasyon için webMethods Trading Networks, süreç orkestrasyonu ve gözetimi için webMethods BPMS ve üstveri yaşam döngüsü yönetimi için de CentraSite gibi entegre ürünler dahildi.

Software AG’nin Teknolojiden Sorumlu Başkanı Dr. Wolfram Jost, konuyla ilgili olarak, “Gartner’ın bizi ‘Liderler Çeyreği Kurum İçi Uygulama Entegrasyon Setleri’nde liderlerden biri olarak tanımlaması, ürünlerimizde gözettiğimiz yenilikçilik anlayışımız, üstün nitelikli hizmetlerimiz ve pazara açılma stratejimizin sağlamlığıdır. Amacımız, müşterilerimizin büyüme hedeflerini gerçekleştirecek çevikliğe sahip olmalarını sağlayan kapsamlı ve yenilikçi özel altyapı yazılım çözümleri geliştirmeye devam etmek” dedi.

Software AG’nin bu pazardaki en önemli çözümlerinden biri, bulut, mobil, sosyal iş ağı ve büyük veri gibi önemli teknolojik trendleri bulutta ve kurum içinde diğer sistemler, hizmetler, araçlar, süreç ve verilerle entegre ederek kurumlara büyük avantajlar sağlayan webMethods uygulama seti. webMethods uygulama seti, birden fazla işletim sistemini destekleyen, açık bir platform çözümü olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor ve tasarımdan üretime kadar yaşam döngüsü aşamalarının tamamında kolaylıkla kullanılabiliyor.

“Dört büyük güç” olarak ön plana çıkan bulut, mobil, sosyal iş ağı ve büyük veri iş dünyasında yeni fırsatların ve büyüme olanaklarının kapılarını açıyor. Şirketler, yeni uygulamaları devreye sokarken webMethods seti sayesinde, sağlam ve esnek bir entegrasyon altyapısına sahip oluyor. webMethods, şirketlerin varolan BT yatırımlarını güçlendirirken, aynı zamanda “dört büyük güç” yoluyla elde edilen veri, araç ve hizmetlerin yaygınlaşmasını sağlıyor ve tüm sistemi kolaylıkla yönetebiliyorlar.

webMethods seti, piyasadaki diğer çözümlerden farklı olarak birden fazla işletim sistemini destekleyen, açık bir platform çözümü olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Sistem, müşterilerin ihtiyaçları arttıkça birbirine uyumlu parçalar halinde müşteri uygulamalarının ve becerilerinin de sayısını ve etkinliğini artırıyor. Tasarımdan üretime kadar yaşam döngüsünün her aşamasında kullanım ve yönetim kolaylığı sunan webMethods seti, araçların yeniden kullanımını ve şirketlerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda yeniden düzenlenmesine yardımcı oluyor.

Yazan 11 Temmuz 2013 Perşembe. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME