Software AG’ten Üniversiteler Arası Fikir Yarışması

SAG_Primary_TabLogo_CMYK_R3V1Software AG’nin Üniversite İlişkileri departmanı, öğrenci ve öğretim görevlilerini dünya çapında ortak bir çalışmaya davet ediyor. Software AG’nin BT çözümlerini yansıtacak en yaratıcı yazılımı üreten kişi, projesini hayata geçirmek için 10 bin avroluk fon desteği alacak ve CeBIT 2014’te potansiyel müşteriler ile basına tanıtma fırsatını yakalayacak.

İş Süreçleri Mükemmelliği alanında lider yazılım şirketi Software AG, dünya çapında üniversiteler ile ortak bir çalışmaya imza atıyor. Software AG, uzmanlık alanı olan veri yönetimi, entegrasyon ve iş süreçleri optimizasyonu konularında öğrencilerin ve öğretim üyelerinin cazip iş modelleri geliştirmeleri için bir yarışma düzenliyor.

Katılım için başvuruların alınmaya başlandığı yarışmada, uluslararası projeler arasından seçilecek en etkili çalışma, Fikir Yarışması’nın sonucu olarak 10-14 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek CeBIT 2014’te tanıtılacak ve 10 bin avroluk uygulama desteği alacak.

Yarışmaya başvuracak öğrenci ve öğretim görevlilerinin, dört mega trend olarak Software AG’nin odaklandığı Büyük Veri, Mobil, Bulut ve Sosyal İş Ağı teknolojileri üzerine çalışmaları ve yarışmaya sunacakları projenin özgün bir yazılım potansiyeli taşıması gerekiyor. Aynı zamanda Software AG ürün portföyünün müşterilere sunacağı özel avantajları da belirgin bir şekilde ortaya koyması bekleniyor.

Software AG teknolojileri, şirketlerin iş hedeflerini daha hızlı gerçekleştirmesini sağlarken, büyük veri, entegrasyon ve iş süreçlerine yönelik teknolojiler de Software AG müşterilerinin operasyonel verimliliklerini artırmalarına, sistemlerini yenilemelerine ve daha akıllı kararlar alıp daha iyi hizmet vermelerine yardımcı oluyor.

Üniversiteler Arası Fikir Yarışması’na katılmak isteyenler, 20 Eylül 2013 tarihine kadar university@softwareag.com adresine e-posta atabilecek. Proje konseptinin ise, en geç 18 Ekim 2013’e kadar yarışma komitesine ulaştırılması gerekiyor. Kazananlar, 4 Kasım 2013 tarihinde açıklanacak.

Başvuru formu ve katılım şartları gibi diğer her türlü bilgi, CeBIT Idea Contest web sitesinden bulunabilecek.

Yazan 02 Ekim 2013 Çarşamba. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME