Sony Mobile “Arc” Tasarımını Yeniledi:Xperia L

Xperia LSony Mobile Communications tarafından geliştirilen yeni Xperia L, HDR fotoğraf ve video çekimi için Sony kamera uzmanlığını şık bir tasarımla sunuyor. Xperia’nın unutulmaz “arc” tasarımının yansımalarını taşıyan Xperia L, siyah ve beyaz renk alternatifleriyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Sony Mobile Communications, Xperia akıllı telefon ailesini genişletmeye devam ediyor. Unutulmaz “Xperia Arc” tasarımının devamı niteliğindeki Xperia L, “Exmor RS” görüntü sensörü teknolojisine sahip 8 megapiksellik kamerasıyla birlikte geliyor. Efsane tasarımı, tek dokunuşla bağlantı sağlayan NFC teknolojisi, çift çekirdekli işlemcisi ve batarya Stamina modu özellikleriyle Xperia L satışa sunuldu.

Her Anı Mükemmel Yakalayın!

8 megapiksellik kamerası ile üstün bir kamera performansı sunan Xperia L, HDR özelliği sayesinde gece karanlığında veya güçlü arka plan ışığına karşı net fotoğraf ve video çekmeyi kolaylaştırıyor. Kendisine özel hızlı çekim tuşu ile kullanıcılarının her anı mükemmel yakalamalarını sağlıyor. Exmor RS sensör sayesinde en düşük ışık koşullarında dahi en iyi görüntüleri elde eden Xperia L, otomatik olarak 4 farklı ışık değerinde fotoğraf çekip; bunları birleştirerek en mükemmel görüntüyü kullanıcılarına sunuyor.

Tek dokunuşla yansıtma özelliği ile tüm görüntüleri anında televizyon ekranlarına aktarabilen Xperia L kullanıcıları, WiFi miracast teknolojisi ile hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan, tek bir tuşla veya sadece NFC özelliğini kullanarak tek dokunuşla ekran görüntüsünü TV’ye yansıtabiliyor.

Ayrıca, cihaz satış paketinde yer alan ekran koruyucu, çizilmeye karşı dayanıklı 4.3 inçlik Xperia L kullanıcılarına, telefonlarını daha da güvenli koşullarda kullanmalarına yardımcı olacak.

Xperia L’nin Öne Çıkan Özellikleri:

· Her türlü ışıkta net fotoğrafların çekilmesini sağlayan 8 megapiksellik hızlı çekim özelliği

· Geniş 4.3 inç FWVGA ekran üzerinden her türlü içeriği görüntüleme keyfi

· İçeriğin TV’den görüntülenmesini ve cihazlar arasında müzik ve fotoğraf paylaşımı yapılmasını sağlayan NFC özelliğine sahip tek dokunuşlu fonksiyonlar

· Çift çekirdekli işlemci ile hızlı performans

· En iyi batarya ömrü için Batarya Stamina Modu

Yazan 03 Temmuz 2013 Çarşamba. Kategori Donanım, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME