Sony SD ve microSD bellek modelleri geliyor

sony_32GB-1200Sony bellek kartı ürünlerini, herkese uygun eğlence deneyimleri sağlayan özel donanım ve yazılımlarla SD ve microSD kullanıcılarına kadar genişletiyor. Sony’nin sunduğu olanaklar arasında güvenilir HD video kaydı için Class 4 veri transfer hızı, silinmiş veya zarar görmüş dosyaları kurtaran ücretsiz yazılım ile müzik ve resimleri slayt gösterisinde birleştiren x-Pict Story yazılımı yer alıyor.

Memory Stick ile geliştirdiği ileri teknoloji sayesinde bellek kartı sektörünün önde gelen firmalarından olan Sony, SD/SDHC ve yeni ürün yelpazesi ile kalite, güvenilirlik ve performansın özel bileşkesini bu kez microSD/microSDHC kartları alanında sunmaya hazırlanıyor.

Sony’nin yeni kartları, mükemmel bir ürüne ulaşmak için tasarlanmış sıkı bir test ve geliştirme programının son noktasını temsil ediyor. Sonuç, son derece sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü bir bellek.

Kartların tümü  gelişkin donanımlardan en iyi sonucu almak için gerekli performansı sağlayacak özelliklere sahip. Class 4 veri transfer hızı, küçük dijital kameraların ve kameralı telefonların gelişmiş fonksiyonları ile baş edebilmek için, güvenilir HD video kaydı ve yeterli hızdan daha fazlası anlamına geliyor.

Sony SD/SDHC ve microSD/SDHC kartlar kullanıcıların yaşamına değer katıyor. Ücretsiz olarak yüklenebilen güçlü Dosya Kurtarma yazılımı sayesinde zarar görmüş veya kaza ile silinmiş olan fotoğrafların, videoların ve müzik dosyalarının hızla geri kazanılmasına imkan tanıyor. Mükemmel bir slayt şovu yaratmak için seçilen müzikleri resimlerle birleştirmeyi sağlayan kolay kullanımlı x-Pict Story de ücretsiz olarak yüklenip kullanılabiliyor.

SD/SDHC yelpazesinde yer alan ürünler:

  • 2GB, 4GB, 8GB, 16GB ve 32GB modeller, diğer taraftan microSD/microSDHC serisi 2GB, 4GB ve 8GB kapasite seçenekleri sunuyor (SD Adaptör standart olarak geliyor).
  • Bütün kartlar darbelere dirençli ve -25C° +85C° arasındaki sıcaklıklara dayanabiliyor.
  • Kolayca yeniden dönüştürülebilir, daha az plastik içeren, ağırlığı ve hacmi azaltılmış özel paketlerde sunuluyor.
Yazan 14 Şubat 2010 Pazar. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME