Sony ses kalitesi dilediginiz her an iPod veya iPhone’unuzda

Sony, yaşam alanlarını, iPod veya iPhone’undaki müziklerle keyifli hale getirmek isteyenler için iki harika ve yenilikçi ürün tasarladı. Yeni zarif tasarımlı dock hoparlörü Sony ICF-DS11iP, dışarıya oldukça net ve güçlü bir stereo ses verirken, aynı anda iPod’unuzu şarj ediyor. Sony ICF-C05iP dock/saatli radyo ise iPod veya iPhone’unuzu şarj ederken aynı zamanda en sevdiğiniz sesler ile uyanmanızı sağlayan kompakt bir başucu çözümü oluyor. Her türlü iç mekana uygun olabilecek şekilde tasarlanan iki model de tüm yeni iPod modelleri ile %100 uyumlu. Yeni ICF-DS11iP iPod dock hoparlörü/saatli radyo ve ICF-C05iP iPod dock/saatli radyo modelleri Nisan 2010 itibariyle satışta.

ICF-DS11iP iPod dock hoparlörü/saatli radyo, kişisel dijital medya koleksiyonunuzdan maksimum keyif almanızı sağlıyor. iPod veya iPhone’ların güzel görünümlü bu partneri, yatak odası müzik arkadaşınız ya da evdeki ikinci müzik sisteminiz olmaya aday. Kullanıcı, iPod veya iPhone’unu ICF-DS11iP’nin içine yerleştirip, bir yandan en sevdiği müzik ve video içeriklerinin keyfini çıkarırken bir yandan da iPod’unun şarj olmasını sağlayabiliyor. Sabah olunca da çift alarm fonksiyonu sayesinde güne iPod veya iPhone’unda yüklü olan müzik ve videolar, AM/FM radyo ya da zil sesleri ile başlayabiliyor.

Kompakt üniteden çıkan stereo ses oldukça zengin, temiz ve güçlü olmakla birlikte yatak odanızı ya da yaşam alanlarınızı boğmuyor. ICF-DS11iP’nin aynı zamanda daha geniş bir hoparlör konisi ile zenginleştirilmiş düşük frekanslar, 3.5W+3.5W güç, daha zengin genişletilmiş düşük frekanslar için değiştirilebilir MEGA BASS özellikleri de bulunuyor.

El kumandası ise ses ve iPod müzik ve video menülerini kontrol etmenizi sağlıyor. Ayrıca, uyku zamanlayıcı fonksiyonu ile uykuya dalmadan önce ve uyku sırasında en sevdiğiniz müziklerin keyfini çıkarma imkanı da tanıyor.

Yerden tasarruf sağlayan tasarımı ile Sony ICF-C05iP, her yatak odasına uyum sağlıyor. Hem FM saatli radyo hem de iPod veya iPhone dock olarak kullanılıyor. Tek gecelik şarj için iPod veya iPhone’a yerleştirmeniz ve uyanmak istediğiniz zamanı alarm olarak ayarlamanız yeterli oluyor.

Yazan 23 Nisan 2010 Cuma. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME