Sony, Televizyonlarda online hizmet vermek için kolları sıvadı

sony

Sony firması 2010 hedefleri arasında, Sony televizyonlar ve diğer ürünlerine çevrimiçi hizmet vermeyi amaçladığını açıkladı. Bu özellik sayesinde televizyonlar ve Sony ürünleri müzik ve film gibi hizmetleri internetten indirme özelliklerine kavuşacak.

Sony, Bravia televizyonlar ve PlayStation oyun konsolları gibi ürünler ile kendi pazarında büyük bir öneme sahip ancak 2010 yılı ortalarında bitirmeyi planladıkları bu projeyle hem kendi Pazar payları genişletmeyi hem de elektronik dünyasına yeni bir boyut getirmeyi hedefliyorlar.

Sony firması yöneticilerinden Kazuo Hirai yaptığı açıklamada, daha önce yaptıkları gibi yine eşsiz bir ürünü Sony kullanıcılarının hizmetine sunacaklarını söyledi ve ekledi bu ürün sayesinde insanlar evlerindeki televizyonlarına yeni gelişmeleri yükleyebilecekler ve televizyonlarındaki yazılımsal özellikleri geliştirebilecekler.

Yazan 07 Aralık 2009 Pazartesi. Kategori Güncel, İnternet, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME