Sony Walkman E380 ile Müzik Dinlemek Daha Keyifli

wolkman kulaklıkSony, yeni E Serisi video MP3 çaları Walkman NWZ-E380’i sundu. Güçlü bas ile saf, zengin ve billur gibi net ses, aklınızı başınızdan alacak şık görünüm ve 30 saate varan pil ömrü sunan Walkman E380, yaz boyunca daha uzun süre müzik keyfi yaşamak isteyenler için çok ideal. Walkman E380, aynı zamanda dosyalarınızı kişisel bilgisayarınızın müzik kütüphanesi veya iTunes’dan kolay aktarma imkanı da sunuyor.

Sony, 30 saate varan pil ömrüne sahip yeni video MP3 çaları Walkman NWZ-E380’i müzikseverlerin beğenisine sundu. Müzik keyfini kesintisiz yaşamak isteyenlere hitap eden Sony Walkman 380 ile sevdiğiniz şarkıları daha uzun süre dinlemeye devam edeceksiniz.

Cebe sığan boyutuyla müzik keyfini her yere taşıyın

Cebinize veya çantanıza rahatlıkla sığabilen Walkman E380, son derece cömert pil ömrü ve Sony’den bekleyeceğiniz güçlü, ipek gibi yumuşak sesi ile daima eğlenmeniz için tasarlandı.

Güçlü baslar ve billur gibi tizler

Sony’nin yeni video MP3 çaları Walkman E380, müzik koleksiyonunuzu en iyi haliyle size sunuyor. Zevkleriniz nasıl olursa olsun, Sony’den Net Ses teknolojileri, güçlü bas, billur gibi tizler ve stereo kanalları arasında azaltılan sızıntılar ile zengin detaylara sahip sesleri güvence altına alıyor.

Tüm müzik koleksiyonunuz Walkman’inizde

Walkman E380’e müzik koleksiyonunuzu aktarmak da çok kolay. Tek yapmanız gereken, Windows Explorer veya iTunes kütüphanenizden şarkıları, fotoğrafları, videoları, podcastları ve şarkı listelerini aktarmak (sadece DRM olmayan içerik).

Genç ve dinamik müzikseverler için renkli ve efsanevi bir Walkman

Renkli, kompakt Walkman E380, genç müzikseverler ve öğrencileri efsanevi Walkman sesi ile tanıştırıyor. Tatminkar, hiçbir bozulmanın olmadığı alt ses yelpazesi için Clear Bass ve sol/sağ kanalları net şekilde birbirinden ayrı tutan Clear Stereo ile müzik koleksiyonunuzdan en iyi performansı almayı sağlıyor.

Sesi tam istediğiniz gibi ayarlayın

Dynamic Normaliser, karışık modda müzik dinlerken şarkılar arasında ses düzeyinde meydana gelen beklenmeyen, ani yükselmeleri de azaltıyor. Sony Walkman E380’de sesi tam istediğiniz hale getirmek üzere ince ayarlar vermeniz için ön ayarlar ile özel ayarlar yapmanıza imkan veren beş bantlı bir ekolayzır da bulunuyor.

Uzun yolculukların en keyifli arkadaşı

Net, parlak LCD ekran üzerinde fotoğraf ve videoları görüntüleyebiliyor veya FM radyo istasyonlarını dinleyebiliyor. Tek bir şarjla 30 saate varan müzik oynatabilme özelliği ile Sony Walkman E380, uzun yolculuklarda eğlenmenizi sağlamak için yeterli pil ömrü de sunuyor.

Yazan 01 Ağustos 2013 Perşembe. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME