Sony’den çevre dostu mini dizüstü

sony_vaio_wSony, çevrecilerin kalplerini fethedecek yeni mini notebook’unu kullanıcılara tanıttı.

Vaio W Serisi notebook’lar, yüzde 20’si geri dönüştürülmüş cd’lerden üretilmiş plastik bir kasaya sahip. Ayrıca, geri dönüştürülmüş plastik şişelerden yapılmış şık ve yeniden kullanılabilir taşıma çantalarıyla birlikte nakliye ediliyor.

Las Vegas’daki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) konuşan Sony başkanı Stan Glasgow, “W serisi öyle yeşil ki basılı bir kullanım klavuzu bile bulunmuyor”, dedi. Sony’nin, ürünlerinin elektrik tüketimlerini en aza indirmek üzere yola koyulduğunu belirten Glasgow, fabrikalarının da en az düzeyde sera gazları yaydığını ekledi.

Kullanıcıların ikinci kişisel bilgisayarı olması düşüncesiyle üretilen Vaio W serisi notebook’lar, internette gezinmek ve sosyal paylaşım sitelerine girmek gibi daha hafif görevler için tasarlanmış.

Yüksek çözünürlüklü 10.1” ekranı ve 250gb depolama kapasitesi bulunan Vaio W serisi notebook’lar sony.com/pr/wseries adresinde 450 dolardan başlayan fiyatlarla ön satışa sunuldu.

Yazan 11 Ocak 2010 Pazartesi. Kategori Donanım, Fotolar, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME