Sony’den Yeni Teknoloji Handycam’lar

Sony_handycam_CX115Yeni Handycam® modellerinde 2x daha fazla çekim alanı sağlayan Geniş açılı G Lens™, hassaslığı 2x artıran Exmor R™ CMOS Algılayıcı, yürürken bile daha sarsıntısız çekim yapmayı sağlayan Aktif Modlu Optik Görüntü Sabitleyici ve harici sabit disk sürücüye doğrudan kopyalama gibi üstün ama kolay kullanımlı özellikler yer alıyor.

Handycam®’in orta ve üst modellerindeki yeni Aktif Modlu Optik Görüntü Sabitleyici özelliği optik ve elektronik sabitleme sistemleri ile kameranın titreme etkilerini önemli ölçüde azaltarak şimdiye kadarki en iyi titremeye karşı ‘3-yollu’ performansı sunuyor.

Yeni Golf Shot özelliği, kare kare ileri-geri kontrolü daha da kolaylaştırıyor. Handycam®Golf Shot modunda, kullanıcı hareketin başlamasını beklerken, sürekli yüksek hızda görüntü akışı almaya başlıyor. İleri geri gidişin sonunda kayıt düğmesine basıldığında tüm sahne daha sonra yumuşak bir ağır çekim oynatımı için  saniyede 200 kare gibi inanılmaz bir hızla kaydediliyor.

Bütün Handycam® modelleri ile sağlanan son PMB (Picture Motion Browser) yazılımı, video ve fotoğraf koleksiyonunu daha kolay yönetmek ve eğlenmek için yeni görünümlü bir arayüz sunuyor. PMB, tarihe göre otomatik olarak gruplandırılmış olan eşsiz bir Takvim görünümü ile tüm klip ve fotoğraflar arasında dolaşmayı, favorileri diske kaydetmeyi, arkadaşlara e-posta ile göndermeyi ve bir iki tıklamayla sosyal paylaşım sitelerine yüklemeyi mümkün hale getiriyor.

Ekstra korumalı şık taşıma çantası LCM-HAC kameranın objektifleri için darbeleri emerek etkisini azaltırken, dört rengi bulunan LCS-BBE de Flash Memory Handycam®’i çantada taşırken çizilmelere karşı koruyor.

Üç yeni InfoLITHIUM V serisi pil (NP-FV50/70/100) önceki modellere oranla %15 daha fazla çekim süresi sağlıyor.

Bütün yeni Handycam® modelleri, VRD-MC6 DVD kaydedici ve VRD-P1 DVDirect Express ile uyumlu. Bir düğmeye basarak Standart veya HD formattaki anıları DVD’ye aktarmak mümkün.

Sony’nin Flash Bellek ve HDD video kameralarının İlkbahar 2010 Handycam® serisi 2010 Şubat’ından itibaren piyasada olacak.

Yazan 11 Ocak 2010 Pazartesi. Kategori Donanım, İnceleme, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME