Sony’nin yeni VAIO W Serisi şimdi daha renkli

Sony Vaio_W serisi gorsel_1Sony’nin yeni VAIO W Serisi yalnızca ince, hafif ve kullanımı kolay mini notebook olmayı değil, aynı zamanda, internette dolaşmak, elektronik posta göndermek ve sosyal ağlara erişmek gibi günlük bilgi işlem ihtiyaçları sırasında sizi hiç yalnız bırakmayan bir yol arkadaşı olma işlevini de üstleniyor.

Daha esnek ve iyileştirilmiş bir bilgi işlem deneyimi için, enerji tasarruflu Intel Atom işlemci ailesi ve Orijinal Windows 7 Starter Edition’dan güç alan VAIO W serisinde 1 GB’lık RAM belleğin yanı sıra dokümanları ve kişisel medya koleksiyonlarını saklamak için 250 GB’lık bir sabit disk bulunuyor.

Klasik aydınlatma teknolojisinden daha enerji tasarruflu olan, LED aydınlatmalı VAIO Display (10.1”/ 25.6cm) ekran ayrıca çevreye zararlı civa da içermiyor.

VAIO W serisindeki ergonomik klavye sayesinde belgeler üzerinde çalışmak zevke dönüşüyor. Şık bir görünüm ve ergonomik tasarımdan fazlasını vaat eden VAIO W Serisinin 7.5 saate varan pil ömrü, dijital yaşamın keyfini priz aramak zorunda kalmadan sürmek için zaman kazandırıyor.

Yeni W21 Serisi 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarının beğenisine sunulacak; pembe, beyaz ve kahverengi.

Sony’nin yeni VAIO W Serisi dizüstü bilgisayarı Şubat 2010’dan itibaren satışa sunulacak.

Yazan 13 Ocak 2010 Çarşamba. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME