Speed Wheel 3

Genius’tan en yeni direksiyon sistemi Speed Wheel 3, gerçek yarış arabalarındakilere benzeyen şık bir dizayna sahip. Fren/gaz pedalları ile aynı işleve sahip el kumandaları da olan direksiyon sisteminde seçim sizin; ister el kumandalarını ister pedalları kullanın. Her iki seçenekte de favori yarış oyununuzu oynarken aynı heyecanı alacaksınız.

Sekiz programlanabilir butonu olan direksiyon sistemi, en sık kullanılan oyun özelliklerine direksiyon üzerinden hızlı erişim imkânı sağlıyor. Direksiyonun tabanındaki dört vantuz ise müthiş bir denge sağlıyor. Speed Wheel 3 direksiyon sistemi ile zafere giden yolda direksiyon sallayın!

Speed-Wheel-3
•    Bir gaz ve bir frenden oluşan ergonomik ayak pedalları
•    Hız ve fren kontrolü sağlayan el kumandaları
•    Sık kullanılan oyun özellikleri için sekiz programlanabilir buton
•    En iyi dengeyi sağlayan dört adet vantuz
•    Çoğu masa ve sehpaya uyan iki C-mandalı
•    Windows XP/Me/2000/98 için sürücü gerektirmez

Sekiz programlanabilir buton, acil durum freni, vites değiştirme, kornaya basma, farlar/silecekler ve benzeri sık kullanılan oyun özelliklerine erişim ile yarış oyunlarınız için bolca coşku sağlıyor.
El kumandaları hızlanma ve fren için kolay kontrol sağlıyor.
Not: Ayak pedallarını yüklediğinizde el kumanda fonksiyonları “devre dışı” kalır.
Ayak pedallarını yüklemezseniz el kumanda fonksiyonları “devrede” olur.
Kullanım için en iyi modu seçebilirsiniz.

Ayak pedalları, daha hızlı arttıran/azaltan bir gaz ve oldukça duyarlı bir frenden oluşur. Muhteşem ergonomik dizaynı gerçek bir yarış arabasını kullanma deneyimi yaşamanızı sağlarken, rahat ve dayanıklı döşemesi uzun ve zorlu yarışlarda yorgunluğu azaltır.

Gövdeyi dengede tutan dört vantuz ve iki C-mandalı, en şiddetli sürüşlerde bile direksiyon tabanının sıkı ve sağlam kalmasını sağlıyor. Sıkıştırmak/gevşetmek kolay olduğu gibi birçok masa ve sehpaya için de uygunlar.

Şık direksiyon dizaynı muhteşem, sportmen bir hava veriyor. Tutması rahat olan direksiyon, ileri, geri, sollama, makas atma, U-dönüşü ve çok daha fazlası için kolay bir kontrol sağlıyor.

USB kablosu & oyun ara yüzü & RJ-11 bağlantısı ile bu sistemi kolayca yükleyip Windows’ta kullanabilirsiniz. Yüklemek için bir sürü zaman harcamanıza gerek yoktur.

Yazan 28 Aralık 2009 Pazartesi. Kategori Oyun. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME