Spor Özel Ödülü’nün sahibi Ajansspor.com oldu

ajansspor.com logo“Tarafsız ve anında haber” ilkesi ile yayın hayatını sürdüren Ajansspor.com Tuzla Belediyesi’nin Spor Yıldızları ödüllerinde Yılın En Aktif İnternet Spor Sitesi dalında Spor Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

Online spor haberciliğinde tarafsız ve anında haber ilkesiyle en güncel haberleri okuyucuları ile buluşturan Ajansspor.com, Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen Spor Yıldızları Ödül Töreni’nde Yılın En Aktif İnternet Spor Sitesi kategorisinde Spor Özel Ödülü’nü aldı. Futbol, basketbol, voleybol, motor sporları ve diğer tüm spor dallarında en güncel haberleri anında takipçileriyle buluşturan, video haberleriyle dünyanın sporunu ekranlara getiren ve forumlarında spor kamuoyunun nabzını tutan Ajansspor.com, Türkiye’deki resmi yayın haklarını aldığı nba.com’un içeriklerini de anında ve Türkçe olarak NBA tutkunlarının evlerine ve ceplerine getiriyor.

Ajansspor.com Genel Müdürü Fatih Topçu konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Tuzla Belediyesi’ne bize bu ödülü layık gördükleri için teşekkür ediyoruz. Ajansspor.com olarak amacımız sürekli güncellenen içeriklerimiz aracılığıyla takipçilerimizi anbean ilgi duydukları sporun haberleriyle buluşturmaktır.”

Yazan 30 Mayıs 2013 Perşembe. Kategori İnternet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME