Standartları Aşıyoruz

SamsungLogoTV’de ilk kez korku, gerilim, endişe, gözyaşı yok! Teknokask ve Samsung’un yaptığı anlaşma ile artık tüm Samsung televizyonlar düşmeye, çalınmaya, kırılmaya, sıvı temasına ve voltaj hatalarına karşı sigortalı olarak satılıyor.

Teknokask, Samsung televizyonları düşmeye, çalınmaya, kırılmaya, sıvı temasına ve voltaj hatalarına karşı güvence altına alıyor. Televizyonlar satın alındıktan sonra herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan, fatura tarihten itibaren bir yıl boyunca sigorta kapsamına giriyor.

Her 100 TV’den 60’ı Hasar Görüyor, Çalınıyor…

Teknokask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, televizyon tarafında oldukça yüksek adetlerde hizmet ve onarım talebiyle karşılaştıklarını, her 100 televizyonun 60’ının Teknokask Hizmet Paketi sayesinde tamir edildiğini ya da yenilendiğini belirtiyor.

Gülgeç, konutta hırsızlıkların da hiç azımsanmayacak ölçüde olduğunun altını çiziyor. Gülgeç, “Televizyonlar uzun ömürlü elektronik cihazlar, kullanım süreleri 10 yıla kadar çıkabiliyor. Eskiyen teknolojik cihazlar genelde bu kadar uzun süre aktif olarak kullanılmaz ama televizyonlar başka bir odaya, mutfağa alınarak kullanılmaya devam ediliyor. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde kullanıcılar televizyonlarını daha uzun süre kullanma fırsatı buluyor” şeklinde konuştu.

Televizyonlar en çok bunlardan muzdarip

-Temizlik esnasında süpürge sapının, temizlik sopasının ekrana çarpması,

-Su ya da temizlik malzemesi püskürtülerek temizlenen TV’lerde cam ve ekran arasında su kalması,

-Voltaj hataları, elektrik hattındaki düzensizlikler,

-Teknolojinin gelişmesi ile hafifleyen televizyonların özellikle yaz aylarında aralık bırakılan pencerelerden giren hırsızlar tarafından çalınması.

Yazan 25 Temmuz 2013 Perşembe. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME