Starpet İndirim Haritası’yla Kampanyaları Kaçırmayacaksınız

s1367908974_starpet_logo_1Akaryakıt sektöründe ilk 100 firma arasında bulunan Starpet’in düzenlediği indirim kampanyaları İstanbullu sürücüler tarafından daha fazla ilgi görüyor. Starpet, sürücülerin kampanyalarına gösterdiği yoğun ilgiye Starpet İndirim Haritası’yla karşılık veriyor. İndirim Haritası, sürücülerin Starpet istasyonlarındaki kampanyalardan her an haberdar olmalarını sağlayacak.

Akaryakıt sektörünün öncü markalarından Starpet, Türkiye’nin dört bir yanındaki istasyonlarından gerçekleştirilen satışlara dair rakamları açıkladı. Açıklanan veriler Starpet’in İstanbul’daki istasyonlarından gerçekleştirilen satışların Anadolu’dakilere oranla daha yüksek olduğunu ortaya koydu.

Starpet Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Okalin’in kamuoyuyla paylaştığı verilere göre, geçen yıl Starpet istasyonlarından gerçekleştirilen akaryakıt satış miktarı 173.273 metreküp oldu. Bu oranın 31.188 metreküplük bölümü ise, İstanbul ağırlıklı olmak üzere, Marmara Bölgesi’nde gerçekleşti.

Ayrıca, Marmara Bölgesi’nde en fazla satışı gerçekleştiren istasyonun ise, Samandıra İstasyonu olduğunu sözlerine ekleyen Okalin, bu durumun, otoban çıkışı olması nedeniyle Samandıra İstasyonu’nun büyük araçlar tarafından oldukça fazla ziyaret edilmesine bağlı olduğunu belirtti. Okalin, araç sirkülasyonunun en fazla yaşandığı istasyonun ise Maltepe Ortaklar istasyonu olduğunu kaydetti.

Starpet kampanyaları “İndirim Haritası”nda

Starpet düzenli olarak gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören kampanyalarını daha fazla sürücüyle buluşturabilmek için önemli bir bilgilendirme uygulaması başlattı. Geçtiğimiz günlerde kullanıma açılan “Starpet İndirim Haritası”, en yakındaki Starpet istasyonları ve bu istasyonlardaki mevcut indirim kampanyaları hakkında sürücüleri bilgilendiriyor. Facebook ve Starpet’in web sayfası üzerinden ulaşılabilen ve tüm Starpet istasyonlarının görülebileceği uygulama sayesinde, sürücüler, istedikleri istasyonun üzerine tıklayarak o istasyonda geçerli olan kampanyayla ilgili detaylı bilgiye ve iletişim bilgilerine ulaşabiliyor.

Yakında hizmete girecek olan iPhone uygulaması sayesinde ise, Starpet İndirim Haritası mobil ortama taşınarak, sürücülerin yolda dahi Starpet indirim kampanyalarından haberdar olmalarına olanak sağlanacak.

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME