Startup Kitchen’dan Yepyeni Proje: “Line.do”

line_do Zaman tüneliStartup Kitchen, “basit bir zaman tüneli yaratma aracı” olarak tanımlanabilecek Line.do projesini tanıttı.

Startup Kitchen, Türkiye’de girişimcilik alanında yarattığı araçlar ve geliştirdiği yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Türkiye’nin ilk oyunlaştırma platformu İşte Oyun’un ardından, Tart Games ile oyun sektörüne de giren Startup Kitchen, girişimlerinin sayısını artırmayı sürdürüyor.

Son olarak Türkiye’de çokça rastlamadığımız türden bir girişim olan “basit bir zaman tüneli yaratma aracı” olarak tanımlayabileceğimiz Line.do projesinin tanıtımını yapan Startup Kitchen, Line.do beta sürümü için e-posta toplamaya başladı.

Tamamen size özel bir “Zaman Tüneli”

Tarih formatlaması, başlıkları ve içeriğiyle tamamen son kullanıcı odaklı bir zaman tüneli yaratma aracı olan Line.do, blogculuk alanında da yeni bir soluk, taze bir girişim olarak görücüye çıkacak.

Line.do ile yaratabileceğiniz zaman tünellerinin sınırı tamamen hayal gücünüzle orantılı. Gün gün kedinizin fotoğraflarını içeren kişisel bir zaman tüneli yaratabilir, dünya sanat tarihinin geçmişini irdeleyebilir, sevdiğiniz şarkıcıların tüm albümlerini bir arada olacak şekilde düzenleyebilir, beğendiğiniz yönetmenlerin filmografilerini yaratıp paylaşabilirsiniz.

Beta yayını ile kullanıcıların neler yaratabileceğine dair örnekleri görebileceğiniz 20’yi aşkın zaman tüneli ise halihazırda Line.do içinde gezmeniz için sizi bekliyor.

Line.do’nun geleceği

Şimdilik Youtube, Vimeo, SoundCloud içerikleri ve resim ekleyerek çeşitli zaman tünelleri yaratabilirsiniz. Sonraki aşamalarda artırılacak üçüncü partilere yönelik destekle birlikte bir içerik patlaması yaşanacağının tahmin edildiği Line.do gelen geribildirimlerle, yani içeriği yaratanların istekleriyle şekillenecek. Zaman tünellerini kişiselleştirme, embed kodlarıyla internet sitelerine gömülebilme ve çok farklı medya çeşitlerini destekleme gibi özelliklerle yoluna devam edecek.

Yazan 14 Ağustos 2013 Çarşamba. Kategori Manşet, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME