Stres çarkı çılgınlığı: Türkiye stresini n11.com’la attı

E-ticaret platformu n11.com, son günlerde çocuk, yetişkin herkesin elinden düşmeyen moda oyuncak stres çarkına ilişkin satış verilerini paylaştı. Stresi azalttığı düşünülen stres çarkının satış adedi Nisan ayında 40 bine ulaştı. Bir önceki aya göre yüzde 370’e varan artış gözlenen stres çarkı furyasıyla Türkiye stresini n11.com’da attı.

Doksanlı yıllarda stres bileziği ve stres topları ile başlayan furyaya bir yenisi daha eklendi. Sıkıntılı ya da stresli anlarda zihni dağıtmak için kullanılan moda oyuncak stres çarkı ya da İngilizce adıyla Hand Spinner, Fidget Spinner olarak bilinen bu ürünlerin satışı her geçen gün katlanırken n11.com, satış grafiğini gözler önüne serdi.

Moda oyuncağın popüler olmaya başladığı Nisan ayında 40 bin adet stres çarkı satışı gerçekleştiren n11.com’dan yapılan açıklamaya göre stres çarkının bir önceki ay olan Mart’a göre satışlarında yüzde 370’e varan artış gözlendi. Tüm dünyayı kasıp kavuran stres çarkı kalemi parmaklarımızın arasında gezdirdiğimiz, silgileri atıp tuttuğumuz zamanları geride bırakacak gibi gözüküyor.

Yazan 06 Mayıs 2017 Cumartesi. Kategori Güncel, Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME