Süleyman Şah Üniversitesi’nde USMED E-Ticaret Zirvesi Gerçekleştirilecek

usmed-logo-turkce1Süleyman Şah Üniversitesi, e-ticaret zirvesine ev sahipliği yapıyor. Her geçen gün yükselen e-ticaret sektörü Süleyman Şah Üniversitesi’nde tam gün düzenlenecek çeşitli konferanslar ile masaya yatırılıyor. Uluslararası Sosyal Medya Derneği USMED ve Süleyman Şah Üniversitesi sosyal medya kulubü ortaklığında gerçekleştirilecek E-ticaret Zirvesi’nde konunun uzmanları, e-ticaretin Türkiye’de ki gelişimi, sosyal medya ve e-ticaret, yükselen trend micro e-ticaret, e-ticaret ve güvenlik gibi e-ticaretin en çok ilgi çeken konuları hakkında katılımcıları bilgilendirecekler.

Zirve’de “Türkiye’de e-ticaret’in doğuşu ve geleceği?”, Mikro e-ticaret’in faydaları?” Güvenli e-ticaret?” gibi e-ticaret’in başlangıç sorularından “e-ticaret’te güvenlik tehditleri nelerdir?”, “sosyal medya üzerinden müşterilerinizle nasıl iletişim kurabilirsiniz?”, gibi uzmanlık sorularına cevaplar veriliyor.

Tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olan etkinlik twitter üzerinden #usmedeticaret hashtag’i ile takip edilebilecek.

Etkinlik sonunda tüm katılımcılara USMED tarafından seminer katılım sertifikası ve ücretsiz e-ticaret yazılımları verilecektir. Etkinlik 6 Nisan 2013 Cumartesi Süleyman Şah Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

Yazan 03 Nisan 2013 Çarşamba. Kategori Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME