Suriyelilere onlıne arapça girişimcilik eğitimi

Habitat Derneği, Suriyeli mültecilerin Türkiye ekonomisine katkı sağlamaları amacıyla hayata geçirilen İMECE Programı’nı, Cisco işbirliğinde online ortama taşıyor. Program kapsamında Suriyeliler, online girişimcilik eğitimini ücretsiz ve Arapça dil seçeneğinde alabilecekler. Türkiye’nin 81 ilindeki tüm coğrafyalara ulaşılmasını sağlayacak eğitime başvuru Linkten yapılabilecek.

Habitat Derneği, Türkiye’de sayıları neredeyse 3 milyona ulaşan Suriyeli mültecilerin ekonomiye kazandırılması için hayata geçirilen İMECE Programı’nın belirli eğitimlerini, Cisco işbirliğinde online ortama taşıyacak. Cisco’nun, Türkiye’de yetkin 7 akademisinden biri olan Habitat Derneği’nin, Suriyeliler için hazırladığı girişimcilik eğitimlerine, ücretsiz ve Arapça dil seçeneği ile ulaşılabilecek. Habitat Derneği Genel Koordinatörü ve İMECE Programı Direktörü Başak Saral, ilerleyen dönemlerde diğer eğitimleri de Arapça olarak online platforma taşımaya hazırlandıklarını kaydetti. Başvuru için gerekli bilgilere ise Linkten ulaşabilirler.

Yazan 10 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Her Şey!, Kariyer, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME