Sword of the New World’den yılbaşı sürprizleri

sonw_2

Günümüzün en popüler free2play online oyun noktalarından GamersFirst’ün yayınladığı en önemli MMORPG türü oyunlarından biri olan Sword of the New World’de (www.gamersfirst.com) yeni yıl etkinlikleri başlıyor. Tematik özel eşyalar ve oyun için etkinliklerin yer aldığı Sword of the New World’de oyuncular yeni yıla, özel sürprizlerle giriyor.

23 Aralık -6 Ocak tarihleri arasında sürecek olana Kar Mücadeleleri (Snow Drop Challenge) Etkinliğinde oyuncular NPC’nin söylediği şeyleri aynen uygulayarak zamana karşı yarışıyorlar. 3 kez meydan okunan ve kazanan oyuncular sergiledikleri performanslarına göre çeşitli ödüller kazanacaklar. Ödüller arasında Noel çorapları, yılbaşı ağacı, Yılbaşı fişekleri ya da deneyim kartları yer alıyor.

Diğer etkinlik olan Kaplan Yılı Etkinliği ise yine 23 Aralık- 6 Ocak tarihleri arasında düzenleniyor. Sword of the New World bu yılbaşında Kaplan Yılı’nı da kutluyor. Oyuncular çeşitli mini-oyunlara katılarak pek sevimli bir oyuncak Kaplan kazanıyorlar.

Sword of the New World’de serüven açık denizlerde geçiyor ve korsan savaşları konu ediliyor. Karakterler zamanla güçlenerek yetenekleri artınca farklı ekipmanları kullanabilir hale gelebiliyor. Oyuncular isterlerse tek başlarına isterlerse de farklı klanlara katılarak mücadele edebiliyor. 20. seviyeye ulaşıncaya kadar oyun ücretsiz oynanabiliyor.

Yazan 20 Aralık 2009 Pazar. Kategori Kampanya, Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME