Symantec Türk, kurumlarına yeni yedekleme araçları sunuyor

Sayısı hızla artan farklı yedekleme çözümlerinin tek bir ortamda yer alması ve donanım ile yazılım arasındaki entegrasyon sorunları, ülkemizdeki pek çok şirketin yaşadığı zorluklardan biri. Konuyla ilgili bir haber Symantec Corp.’in Türkiye’deki müşterilerine ve iş ortaklarına yeni yedekleme cihazları NetBackup 5220’i sunacağını duyurmasıyla geldi.

Yeni cihazlar, araştırma şirketi Gartner’ın “Yedeklemenin Bozuk Durumu” olarak ifade ettiği soruna karşı Symantec’in geliştirdiği Herkes İçin Yedekleme girişiminden güç alıyor ve Symantec’in bu yılın başlarında duyurduğu en son sürüm NetBackup 7.5 yazılımını da içeriyor. Symantec Türkiye & GD Avrupa Bölge Müdürü Gökhan Say, Symantec’in cihaz çözümleri hakkında şunları söyledi:

“Symantec olarak bu yılın başlarında müşterilerimize daha iyi yedekleme çözümleri sunmayı hedefleyen yeni bir yaklaşımı duyurduk. Özetle yedekleme yazılımları, sunucular, depolama ve veri tekilleştirmeyi tek bir çözümde bir araya getiren teknolojilerimizle pazarı değiştiriyoruz. Ayrıca müşterilerimizin yaşadıkları karmaşık süreçleri azaltıyor, yönetim maliyetlerini düşürüyor ve kurulum modellerinde esneklik sunuyoruz. Yedekleme cihazlarımız fiziksel ve sanal ortamlar için yedeklemeyi merkezileştiren ve veri tekilleştirmesi sayesinde performansı en üst seviyeye çıkaran, her şey bir arada bir platform sunuyor. Üstelik tüm bunlar Symantec destekli ön yapılandırılmış bir cihazda geliyor.”

 

Yazan 13 Temmuz 2012 Cuma. Kategori Güncel, Manşet, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME