Teknolojiyle birlikte Jenerasyon da değişti

1

İstanbul Aydın Üniversitesi Reklamcılık Kulübü tarafından gerçekleştirilen söyleşiye Best Fm’in ‘Serdar Yayında’ isimli program yapımcısı ve komedyen Serdar Gökalp katıldı. Gerçekleştirilen söyleşide meslek hayatıyla ilgili başından geçen ilginç olayları anlatan Gökalp, öğrencilere neşeli dakikalar yaşattı.

İstanbul Aydın Üniversitesi Reklamcılık Kulubü tarafından gerçekleştirilen söyleşiye konuk olarak katılan Best FM program yapımcısı ve komedyen Serdar Gökalp konuşmasına üniversitelerde panellere katılmanın her zaman heyecan verici olduğunu düşündüğünü ve ilk kez bir üniversitede sahneye çıktığını belirterek başladı.

Teknolojiyle birlikte jenerasyonun da değiştiğini ifade eden Gökalp, internetin hayatımızı hızlandırdığını, eskiden herhangi bir şey araştırmak için günlerin harcadığını, şimdiyse 2 saat içerisinde internet üzerinden her türlü bilgiye ulaşılabildiğini, bu durumunsa jenerasyonun hızlı değişmesine yol açtığını ve tüketimi farklılaştırdığını belirtti.

“Eskiden güldüklerimize artık genç nesil gülmüyor. Çünkü o zamanları yaşamadılar. Teknolojiyle birlikte jenerasyon da değişti” ifadelerini kullanan Gökalp radyoculuğun zor bir meslek olduğunu söyleyerek “Bizim meslek ölümle yaşam arasındaki ince bir çizgi gibi. Herkes iki saatlik bir yayının yapılmasının çok kolay olduğunu düşünüyor. Ancak ben o iki saati iyi bir şelide doldurmak için diğer zamanlarda araştırmalar yapıyorum. Siz de eğer bu mesleği yapacaksanız kendi kafanızdaki adamların hayatını anlatmanız lazım” şeklinde konuştu.

Yazan 23 Aralık 2014 Salı. Kategori Her Şey!, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME