Teknosa’dan Ödül Yağmuru

Teknosa_LogoTeknoloji perakendeciliğinin parlayan yıldızı Teknosa, Facebook sayfasında “Yaz Halleri” oyununu başlatıyor. Kullanıcılar, bu oyun ile çeşit çeşit “Yaz Halleri”ni paylaşabilecek. Fotoğrafları en çok beğeni alan kullanıcılar harika hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü markası Teknosa, sosyal medya kanallarında “Yaz Halleri” adında yepyeni bir oyun başlatıyor. Kullanıcılar, oyunda yer alan “En Teknolojik”, “En Keyfine Düşkün”, “En Fotojenik” ve “En eğlenceli” başlıkları altındaki dört kategoriye fotoğraflarını yükleyip en fazla beğeniyi toplamak için yarışacak. 12 Ağustos’tan itibaren Facebook üzerinden başlayan oyun, 9 Eylül’e kadar devam edecek.

Fotoğrafları en çok beğeni toplayan kullanıcılar, yaratıcılık, kategoriye uygunluk ve yaz mevsimi içeriğinin ağırlığı göz önüne alınarak jüri tarafından değerlendirilecek. Değerlendirme sonunda “En Eğlenceli” fotoğrafın sahibi Sony PS3 ve oyun paketi, “En Keyfine Düşkün” Grundig klima, “En Teknolojik” Philips LED LCD TV, “En Fotojenik” ise Canon EOS1100D model dijital fotoğraf makinesi kazanacak. Ayrıca, her kategorinin 2. ve 3.lerine Sony MP3 Player hediye edilecek.

Yazan 19 Ağustos 2013 Pazartesi. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME