Teknosa’dan Öğrencilere Karne Hediyeleri

‘Herkes için teknoloji’ felsefesiyle yola çıkan Teknosa, sömestr tatili öncesinde çocukların karne sevincini sayısız ‘teknolojik ürün’de başlattığı kampanya ile pekiştiriyor.

Sömestr tatili geldi çattı. Teknosa karne heyecanı yaşayan çocuklar için sayısız üründe, cazip fiyatlarla yepyeni kampanyalar başlattı.

Teknosa her yıl olduğu gibi bu yıl da tüketici dostu olarak çocukların başarısını desteklemeye devam ediyor. Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi olarak, yorucu bir yarı yılı tamamlayan çocuklara ve onları sevindirmek isteyen ebeveynlere birbirinden farklı hediye alternatiflerini cazip fiyatlarla sunuyor.

Teknosa’nın sömestre yönelik düzenlediği kampanyada yer alan fırsat ürünleri arasında laptoplar ağırlık kazanıyor. Laptopları, mp3 çalarlar takip ediyor.  İşte fırsat ürünleri; Toshiba fırsat ürünü bilgisayarlarda KDV indirimi başladı, 31 Ocak’a kadar tüm Lenovo laptoplarda KDV indirimi devam ediyor. Sony  VPCEE3M1E/BQ laptopda 100 TL indirim fırsatı var. HP fırsat ürünlerinde yüzde 25 indirim var.  Casper Notebook ve PClerde 1 USD= 1.19 liraya sabitlendi. Ayrıca Acer laptop ve netbooklar da Vodafone data paketi alanlar çok az bir farkla sahip olabilir. Mp 3 çalarlarda da cazip fiyatlı ve çok çeşitli ürünler Teknosa’larda sizi bekliyor.

Yazan 31 Ocak 2011 Pazartesi. Kategori Kampanya, Manşet, Mobil, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME