Teknosa’nın ‘Çeyiz’ Kampanyası Başladı

teknosaTeknoloji perakendeciliği firması Teknosa, Facebook sayfası üzerinden ‘Çeyiz’ uygulamasını başlattı. Kullanıcılar, uygulama üzerinden çeyizlerini oluşturduktan sonra kendi sayfalarında paylaşacak. Çeyizleri en çok beğeni alan kullanıcılar sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri Teknosa, Facebook’taki sayfası üzerinden “Mutluyuz Evleniyoruz” ismini verdiği çeyiz uygulamasını başlattı. www.facebook.com/teknosa bağlantısına tıklayarak erişilebilecek uygulama kapsamında, kullanıcılar uygulama üzerinden seçeceği ürünlerle kendi çeyizini oluşturabilecekler. Facebook sayfasında çeyizi beğeni alan kullanıcılar çekiliş hakkı elde ederek, Teknosa’dan hediye kazanma şansı yakalayacak; çeyizi daha çok beğeni alan kullanıcıların çekiliş hakları da artacak.

Uygulamaya katılan kullanıcılar çeyizlerini arkadaşları ile paylaşabilecek, çeyizindeki ürünlerin kendi arkadaşları tarafından alınmasını teşvik edebilecek, birbirlerinin çeyizlerine yorum yapabilecekler. Kullanıcılar istedikleri takdirde teknosa.com ürün detay sayfasına gidip ürünü inceleyebilecek, dilerse satın alabilecek. Teknosa Facebook sayfası bu sayede ‘Sanal Çeyiz Mağazası’na da dönüşmüş olacak.

Teknosa’nın çeyiz uygulaması, “Mutluyuz Evleniyoruz” konseptli fotoğraf panosu ile mağazalara da girdi. Teknosa mağazalarına gelenler bu pano önünde fotoğraf çektirerek keyifli birer anıya sahip olabilecek. Bu fotoğrafları #mutluyuzevleniyoruz hashtagi ile Twitter’dan paylaşan kullanıcıların fotoğrafları arasından seçilen fotoğraf sahipleri de ödül kazanma şansı yakalayacak.

“Herkes için Teknoloji” felsefesi ile Türkiye’nin 77 ilindeki 292 mağazasıyla teknoloji severlerin ayağına kadar giden Teknosa, sosyal medya üzerinden yaptığı çeyiz uygulaması ile farklı mecralarda yer almaya devam ediyor.

Yazan 23 Mayıs 2013 Perşembe. Kategori Kampanya, Son Dakika, Sosyal Ağlar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME