Telekom sektörünün devleri İstanbul’a geliyor

xing_logoXING’in geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Resmi Sosyal İş Ağı” olarak yer aldığı “EurasiaCom World Series 2010” 23-24 Mart tarihlerinde İstanbul’da düzenleniyor. Etkinliğin ikinci günü olan ‘Türkiye Özel Günü’ ise XING Networking Oyunu ile açılıyor.

Sosyal iş ağı alanında Avrupa’nın önde gelen şirketlerinden biri olan XING, 23-24 Mart tarihleri arasında İstanbul düzenlenecek olan EurasiaCom2010 etkinliğinde bir kez daha ‘Resmi Sosyal İş Ağı’ olarak boy gösteriyor. Kapılarını altıncı kez açan Eurasia Com, Informa Telecoms & Media tarafından düzenleniyor ve telekom sektörünün Avrasya’daki liderlerini bu kez iki gün boyunca İstanbul’da bir araya getiriyor. XING’i Resmi Sosyal İş Ağı olarak görmekten duyduğu memnuniyeti her fırsatta dile getiren Informa Telecoms & Media bu yıl etkinliğin ikinci gününü ‘Türkiye Özel Günü’ ilan ediyor.

‘Türkiye Özel Günü’nde ülkenin en önemli operatörleri kendi şirket stratejilerine ilişkin sunumlar yapacak. Alternatif operatörler ve internet servis sağlayıcıları da yakınsama, rekabet düzeyi, yeni pazar fırsatları, tüketici talepleri gibi konuları ele alarak sektörün can alıcı meselelerine katkı sunarken, bu önemli konuların geniş bir platformda ele alınması uluslararası düzeyde fayda sağlayacak.  XING Networking Oyunu ile açılacak ‘Türkiye Özel Günü’, söz konusu konferans içeriğinin yanı sıra katılımcılarına gerçek bir networking ortamı da sunuyor. XING Türkiye Ülke Müdürü Hakan Gönenli’nin “Kartvizit alışverişini başlatan, daha interaktif oturumlar yapılmasını teşvik eden ve konferansın başında yakınlaşma sağlamak için her zaman önemli bir adım olan bir oyun” sözleriyle nitelediği XING Networking Oyunu, katılımcılara herhangi bir konferansın ötesinde özgün bir deneyim yaşatıyor.

XING’in katkılarına ilişkin olarak Eurasia Com Pazarlama Müdürü Caroline Wiezien ise düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor: “XING ile tekrar çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Ağ oluşturmak, deneyimleri paylaşmak, meslektaşlarından yeni şeyler öğrenmek ve işlerini büyütecek yeni bağlantılar oluşturmak, yıllardır etkinliklerimizde yer alan katılımcılar için temel unsurdur. Bu beklentinin devamı olarak iki günlük etkinliğin ötesinde, uzun soluklu bir topluluk yaratmak amacı ile özel bir grup oluşturduğumuz dikkate alındığında, bu amaca yönelik olarak XING, EurasiaCom için mükemmel bir ortak.”

GSM operatörlerinde çalışan tüm profesyonellerin ücretsiz katılabileceği konferansta XING’te oluşturulan Eurasia Com Telecoms Grubu aracılığıyla konferans ile ilgili tüm gelişmeler takip edilebiliyor. Grup üyeleri, en son çıkan haberleri izleyebiliyor, bölgede çalışan sektör profesyonelleri ve meslektaşları hakkında bilgi edinebiliyor, onlarla tanışabiliyor ya da var olan iletişimlerini geliştirebiliyorlar. Ayrıca, Informa Telecoms & Media ve XING işbirliği ile sadece bu gruba özel yaratılacak fırsatlardan da yararlanabiliyorlar.

Yazan 15 Mart 2010 Pazartesi. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME