Temel Fotoğraf Eğitim Kursu 29 Mayıs’ta Başlıyor

medya platformuMedya Platformu bünyesinde, fotoğraf sanatçısı Yasir Çatalsakal yönetiminde gerçekleşecek olan “Temel Fotoğraf Eğitim Semineri” 29 Mayıs’ta başlıyor. Çarşamba günleri 19.30 -21.30 saatleri arasında 5 hafta sürecek olan program, Medya Platformu’nun Eyüp’teki ana merkezinde gerçekleşecek.

Gördüklerini kaydetme, anı dondurma ve var olana insanın kendi bakış açısını katma yöntemi olan fotoğraf günümüzde en çok uygulanan sanatlardan. Bu sanatı doğru uygulayabilmek ve yöntemlerini öğrenebilmek amacıyla düzenlenen en önemli seminerlerden biri, “Temel Fotoğraf Eğitim Semineri” Medya Platformu bünyesinde gerçekleşecek. Toplam 5 hafta sürecek kursun sonunda öğrenciler katılım belgesiyle onurlandırılacak.

Fotoğraf Doğru Görme Yetisini Geliştirir

Medya Platformu yetkilileri, eğitimin geniş bir kesim tarafından takip edilebilmesi ve doğru yerde doğru eğitimin alınabilmesi için kurs ücretlerini makul bir seviyede tutmayı tercih ediyor. Katılımcılara işin ehli kişiler tarafından; fotoğraf makinesinin parçaları tanıtılacak, fotoğrafçılık ile ilgili terimler öğretilecek ve temel uygulamalar teorik olarak anlatılacak. Teorik eğitimin yanında pratik eğitimin de yer aldığı kursta çekim gezisi düzenlenerek, doğru fotoğraf çekmenin yolları da aktarılacak. Çekilen fotoğrafların değerlendirileceği 25 Haziran günü, bir de sertifika töreni düzenlenecek.

Medya Platformu Genel Başkanı Mustafa Yürekli; “Toplumun beklentilerini göz önünde bulundurarak her kesiminin rahatlıkla katılabileceği bu dersler vasıtasıyla birçok kişinin eğitim almasını sağlamayı amaçlıyoruz. Farklı bakmayı, doğayı ve insanları daha güzel görmeyi sağlayan böylesine bir yeteneğin gelişmesine imkan vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Medya Platformu olarak hep doğru işlerin altına imza attık. Bundan sonra da aynı doğrultuda çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Medya Platformu Derneği’nin faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler; Nişanca Mahallesi Davutağa Caddesi No:40 Kat:1 Eyüp / İstanbul adresine uğrayabilir, (0212) 437 82 25 numaralı telefonu arayabilir, info@mediaclub.com.tr e-posta adresine yazabilir veya http://www.medyaplatformu.org sitesini ziyaret edebilirler.

Yazan 24 Mayıs 2013 Cuma. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME