Temsilcimiz Yine Arvento

yeniLogo'09Türkiye’nin lider araç takip sistemleri şirketi Arvento, bu yıl 3.kez Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil etmek üzere ‘Ulusal Şampiyon’ seçildi.

Türkiye’de ‘araç takip sistemi’ denince akla ilk gelen firma olan Arvento Türkiye’nin yüz akı oldu.

Arvento, Avrupa İş Ödülleri (European Bussines Awards) 2013/2014’ te, Türkiye’yi Avrupa elemelerinde temsil etmek için seçilen 40 finalist şirket arasında yer almayı başardı. Firma bu yıl, 31 Avrupa ülkesinden, 527 şirketin finale kaldığı Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi kendi kategorisinde temsil edecek.

Ulusal şampiyon

2011 Avrupa İş Ödülleri’nde, Avrupa’da rakiplerinin arasından sıyrılarak ‘Ruban D’Honneur’ (Onur Kurdelası’na) layık görülen ve kendi kategorisinde Avrupa’nın en başarılı 10 şirketi arasında yer alan Arvento, geçen sene halk oylaması ile ulusal şampiyonluğa layık görülmüştü.

Finalist şirketlerin, ‘Ruban D’Honneur’ ünvanı için mücadele edeceği yarışma, kademeli olarak Ocak ve Nisan aylarında açıklanacak olan sonuçlarla tamamlanacak. Avrupa genelinde ticari başarı göstermiş, alanında yenilikler üreten ve sosyal sorumluluk bilinciyle çevresine katkı sağlayan şirketleri belirlemek amacıyla düzenlenen Avrupa İş Ödülleri, 2007 yılından bu yana farklı sektörlerden binlerce şirketin; inovasyon, liderlik, sosyal sorumluluk, pazarlama, büyüme stratejileri, çalışan bağlılığı, süreç yönetimi ve müşteri sadakati alanlarındaki başarılarını, Avrupa çapında kanıtlamaları için fırsat veriyor.

Yazan 27 Temmuz 2013 Cumartesi. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME