Tiglon, League of Legends’ı Özel Paketle Satışa Sunuyor

tiglonPiyasaya çıktığı günden beri online dünyadaki tutkunlarının gönlünde taht kuran ve dünyanın en çok oynanan PC oyunu ünvanını taşıyan League of Legends, Tiglon ile kutulu olarak da satışa sunuluyor. Oyunun hayranları 5 Haziran itibariyle League of Legends’a satış noktalarından ulaşarak özel hediyelerin de sahibi olabilecek!

Oyunculara sunduğu hizmetler, büyük ödüllü turnuvalar ve sürpriz hediyelerle kısa bir sürede büyük bir oyuncu kitlesini etkisi altına alan ve dünyanın en çok oynanan PC oyunu olma ünvanını taşıyan League of Legends, Tiglon ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde 5 Haziran 2013’ten itibaren tüm satış noktalarında özel bir paket ile DVD formatında satışa sunuluyor. League of Legends oyun DVD’sinin yanı sıra 5 adet şampiyon (Garen, Ashe, Ryze, Annie ve Master Yi), 7 gün boyunca kullanılabilecek XP, 1 günlük IP desteği ve son olarak da Assasin Master Yi kostümü için kod ve poster bu özel pakette yer alıyor.

League of Legends keyfini hediyelerle birlikte kutuya sığdıran bu özel paket tüm satış noktalarında 30TL yerine 19.99TL’den satışa sunuluyor. League of Legends özel paketi, 5 Haziran tarihi itibariyle satış noktalarından satın alınabilecek. Ayrıca League of Legends’ın kutulu sürümü bu haftadan itibaren www.dr.com.tr ve www.overgameweb.com adreslerinde ön sipariş fırsatı ve tişört hediyesi ile tüm oyunseverleri bekliyor.

Yazan 22 Mayıs 2013 Çarşamba. Kategori Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME