Toshiba Notebooklarını McAfee Antivirus Plus 2013 İle Koruyor

Toshiba notebookTNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, Toshiba notebook ailesinin güvenlik özelliklerini güçlendiriyor. Müşterileriiçin mükemmel bir güvenlik çözümü geliştiren Toshiba, belirli notebook modellerini 2013’ün ikinci yarısından itibaren McAfee Antivirus Plus2013 güvenlik paketi ile birlikte sunuyor. Kullanıcılarına sürekli daha fazlasını sunmayı ilke edinen Toshiba,McAfee ile yapılan işbirliğinin ilk dalgasını McAfee Anti-VirusPlus 2013 paketi ile başlatmış bulunuyor.

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.ş. Genel Müdürü Aytaç Biter yaptığı açıklamada, “Toshiba’da her zaman müşterilerimize daha fazla değer sunmanın rekabetçi ve yenilikçi yollarını arıyoruz. Pazarı araştırdığımızda, sunacağımız farklı bir imkan olduğunu fark ettik. İnsanlar internete bağlanıp gezinti yapmaktan ve güvenlik riskleri olmadan web üzerinden alışveriş yapmaktan hoşlanıyorlar. Olası güvenlik risklerini ortadan kaldırmak veya en aza indirgemek istedik, farklı çözümleri araştırdık ve seçimimiz McAfee oldu.Geniş bir notebook yelpazesi içinde kullanıcıların internet üzerinden www.mcafee.com/ToshibaAntivirus adresine girerek ilave bir ödeme yapmadan Anti-Virus Plus 2013 paketini aktive edebilecekleri bir promosyon kodu bulunacak. Eminiz ki kullanıcılar, hem Toshiba’nın kalitesi ve güvenilirliği, hem de dijital yaşamlarını güvenli tutan bu ilave koruma sayesinde Toshiba notebooklarını çok daha iç rahatlığıyla kullanıp, internette güvenle gezinti yapacak, sosyalleşecek ve alışveriş yapacaklar.” dedi.

McAfee EMEA Bölgesi Tüketici, KOBİ ve Mobil biriminden sorumlu Başkan Yardımcısı Nick Viney yaptığı açıklamada; “Tüketicinin sürekli internete bağlı olma isteği bağlı cihazların popülerliğini yükseltiyor. Bunun sonucu olarak tüketicinin bilgiyi nereden edindiğini ve nereye tıklamasının muhtemel olduğunu bilen siber-suçlular hergeçen gün artıyor. Bu cihazlar her gün artan miktarda değerli kişisel veri barındırdığından ciddi bir riski de beraberinde taşıyor. Toshiba bundan böyle müşterilerinin veri ve network ihlali ya da hacker saldırısı tehlikesi olmadan internette güven içinde gezinti yapabilmelerine imkan tanıyor.”

McAfee Anti-Virus Plus 2013 yazılımı gelişmiş güvenli arama vea lışveriş özelliği, zararlı reklamlar ve pop-up açılmalarına karşı koruma gibipek çok özelliğe sahip. Sosyal ağ siteleri dahil her arama sonucunun yanında renklerle belirtilen kodlar sayesinde tüketiciler ziyaret edecekleri sitenin güvenli olup olmadığını önceden biliyorlar. McAfee yazılımı ayrıca şüpheli zararlı reklamları otomatik olarak bloklayarak tüketicilere güvenlik sağlıyor.

Yazan 24 Mayıs 2013 Cuma. Kategori Güvenlik, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME