Trend Micro’ya yeni kurumsal satış müdürü

urlTrend Micro’nun Türkiye ofisine katılan Özge Gül Layık, Akdeniz bölgesinden sorumlu kurumsal satış müdürü olarak görev aldı.

İnternet içeriği güvenliğinde global bir liderlerden biri  olan Trend Micro, Akdeniz bölgesi Özel Sektörden sorumlu Kurumsal Satış Müdürlüğüne Özge Gül Layık’ın atandığını duyurdu. Layık, 1 Haziran 2009 tarihinde Trend Micro’ya Kanal Müdürü olarak katılmıştı. 1 Ocak 2010 tarihi itibariyle ise Kurumsal Satış Müdürlüğüne atandı.

Özge Gül Layık lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi, Fizik Mühendisliği Bölümünde, yüksek lisansını ise Yeditepe Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde tamamladı. Kariyerine Prolink’te Trend Micro ürünleri kapsamında sistem mühendisi olarak başlayan Layık, bu şirkette 4 yıl çalışarak ürün yönetimi, iş birimi yönetimi ve pazarlama yönetimi gibi pek çok görevde bulundu. Koc.net’te de 1 yıl görev alan, daha sonra ise yeni iş hedeflerinden sorumlu kanal müdürü olarak  Websense Türkiye’ye geçen Layık şu anda kurumsal satış müdürü olarak Trend Micro ekibinde görevine devam ediyor.

Yazan 28 Aralık 2009 Pazartesi. Kategori Güncel, Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME