Tümleşik İletişim Çözümlerine Tam Uyumlu Yeni Ofis Kulaklıkları

s1367823630_Culture_SC_30_2 (1)Kulaklık çözümleri üreticisi Sennheiser Communications, önde gelen tüm tümleşik iletişim sağlayıcılarının çözümleri ile uyumlu olan Culture Serisi’nin yeni üyeleri SC 30 ve SC 60’ı tanıttı. USB bağlantılı ofis kulaklıkları, geleneksel ses iletişiminden tümleşik iletişim sistemlerine yeni geçen şirketler için premium giriş seviyesi ürünler olma özelliğini taşıyor. Kolay kurulum özelliği ile öne çıkan SC 30 ve SC 60, üstün Sennheiser ses kalitesini gelişmiş özelliklerle bir araya getiriyor.

Dünyanın lider kulaklık çözümleri üreticisi Sennheiser Communications, tümleşik iletişim çözümleri sunan Culture Serisi’ne yeni eklenen modellerini dünya ile aynı zamanda Türkiye’de satışa sundu. Tek taraflı SC 30 ve çift taraflı SC 60 olmak üzere iki farklı üründen oluşan yeni Sennheiser modelleri, üstün özellikleri ile tümleşik iletişim çözümlerinden yararlanan ofis çalışanlarına yepyeni bir iletişim deneyimini kapılarını açıyor.

Sennheiser Culture Serisi’nin yeni üyeleri, özellikle geleneksel ses iletişiminden tümleşik iletişim sistemlerine yeni geçen şirketler için premium giriş seviyesi ürünler olma özelliğini taşıyor. SC 30 ve SC 60, tümleşik iletişim dünyasına üstün Sennheiser ses kalitesini uygun fiyatlarla getirirken, kolay kurulum ve tak-çalıştır özellikleri ile de gelenekselden tümleşik sistemlere sorunsuz bir geçişte yardımcı oluyor.

Tümleşik iletişim sağlayıcıları ile tam uyum

Avaya, Cisco, IBM ve Microsoft gibi önde gelen tüm tümleşik iletişim sağlayıcılarının çözümleri ile uyumlu olan Sennheiser Culture ürünleri, üstün ses kalitesi ile telefon görüşmelerine maksimum verimlilik getiriyor. Kulağın büyük bir kısmını kaplayan geniş kulaklık pedleri ve genişbant desteği ile sağlanan HD ses kalitesi, konforlu ve keyifli bir kullanım sunuyor. Mikrofonun gürültü filtreleme özelliği sayesinde, kalabalık ofislerdeki ortam gürültüsü tamamen izole edilerek sağlıklı bir iletişimin temelleri atılmış oluyor. Patentli ActiveGard teknolojisi ise kullanıcıları ses seviyesindeki ani yükselmelerin neden olabileceği akustik şoklardan koruyor.

Sennheiser Culture SC 30 ve SC 60, ultra hafif yapıları ve ergonomik tasarımları ile ofis çalışanlarının tümleşik iletişimin bütün avantajlarından yararlanmalarına yardımcı oluyor. Kablo üzerinde yer alan kumanda ile çağrı başlatma/sonlandırmanın yanı sıra ses açıp kapama, mikrofonu sessize alma, tekrar arama gibi işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Tak çalıştır özelliği ile USB portundan kolayca bağlanarak kullanabilen yeni Sennheiser Culture ürünleri, Türkiye’de Bircom tarafından ve 2 yıl garantili olarak satışa sunuluyor.

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME