Türk iş dünyasını sporla buluşturuyor

Türkiye ekonomisine yön veren şirketlerin katılımıyla altıncısı düzenlenecek olan Business Tennis Cup, bu yıl DEİK desteği ile 22-30 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul TED Spor Kulübü’nde gerçekleştiriliyor. Türkiye’nin önde gelen 20 özel şirketinden, 200’e yakın çalışanın mücadele edeceği turnuva, 17 Mayıs 2017’de Borusan Perili Köşk’te düzenlenecek kokteyl ile başlayacak.

Türkiye’nin ilk ve tek şirketler arası tenis turnuvası olma özelliğini taşıyan “DEİK Business Tennis Cup”, şirketlerin takım ruhunu ofis dışında da yaşatmayı ve çalışanları ortak hedefler doğrultusunda birleştirmeyi amaçlıyor. Sporu, iş dünyası profesyonellerinin yaşamının bir parçası haline getirmeyi misyon edinen organizasyon, ekonomimize yön veren şirketleri, spor paydasında buluşturmayı hedefliyor. Maçlar, Fed/Davis Cup formatında ve tek erkekler, tek kadınlar, karışık ve çift erkekler kategorilerinde oynanacak. Maçları, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından atanmış hakemler yönetecek.

Türkiye’nin önde gelen özel şirketlerinin çalışanlarının mücadele edeceği turnuva, DEİK’in öncülüğünde ve milli tenisçi Arda Saran’ın sahibi olduğu EveryThink Sports & Entertainment organizasyonunda gerçekleştiriliyor. Turnuvanın proje destekçileri arasında ise Mövenpick Hotel, QNB Finansbank, Borusan Holding, Ford, Amerikan Hastanesi, SPX ve Hamilton yer alıyor.

Turnuvanın başlaması onuruna, 17 Mayıs 2017’de bir açılış kokteyli verilecek. Borusan Perili Köşk’te düzenlenecek kokteylde, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin yanı sıra, DEİK’in kurucusu konumundaki kuruluşların temsilci ve üyeleri, özel sektör sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve katılımcı şirketlerin sporcu çalışanları bir araya gelecek.

Turnuvada yer almak isteyen şirketler, başvurularını 16 Mayıs 2017 tarihine deik@everythink.company adresine gönderebilecekler.

Yazan 07 Mayıs 2017 Pazar. Kategori Ekonomi, Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME