Türk Telekom ile Masal Dünyası’na yolculuk

DisneyLive-MasalTürk Telekom’un TT Çocuk ve Disney temalı telefon kartları  ile Mickey’nin Masal Dünyası’nın kapıları  aralanıyor. 20 Ocak – 14 Şubat 2010 tarihleri arasında Türkiye’de sahnelenecek gösteriye davetiye kazanma şansı TT Çocuk ve Disney temalı telefon kartlarında yer alan şifrelerde!

Türkiye’nin iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketlerinden Türk Telekom, Disney Live! “Mickey’nin Masal Dünyası” sponsorluğu kapsamında, bayilerinde satışa sunduğu TT Çocuk ve Disney temalı telefon kartları ile ilgiyle beklenen gösteriye bilet kazanma şansı veriyor.

Disney görselleriyle süslenmiş 100 kontörlük “TT Çocuk ve Disney Telefon Kartları”nda yer alan özel şifre ile “Mickey’nin Masal Dünyası”nın kapıları aralanıyor. TTÇocuk portalına üye olan Türk Telekom müşterileri, kartların arkasında bulunan şifreyi TTÇocuk web sitesine girerek müzikal gösteriye davetiye kazanma şansı yakalıyor.

20 Ocak – 14 Şubat 2010 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde Türk Telekom sponsorluğunda izleyicilerle buluşacak olan Disney Live! “Mickey’nin Masal Dünyası” müzikalinde Disney kahramanları Mickey, Minnie, Donald ve Goofy’nin sunumuyla dünyaca ünlü masallar canlandırılıyor.

Disney Live telefon kartları 4 Ocak 2010 tarihinden itibaren Türk Telekom bayilerinde satışa sunuldu. Davetiye kazanma şansı, 12 Şubat 2010’a kadar devam edecek.

Yazan 29 Ocak 2010 Cuma. Kategori Manşet, Son Dakika, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME